Mercedes-Benz Grupa Wróbel oraz firma Modeo pozostaną partnerami ekstraklasowego Rakowa Częstochowa. Obie umowy zostały przedłużone w tym tygodniu.
Mercedes-Benz Grupa Wróbel oraz firma Modeo pozostaną partnerami ekstraklasowego Rakowa Częstochowa. Obie umowy zostały przedłużone w tym tygodniu.
Firma Mentor S.A. została na początku lutego nowym partnerem Grot Budowlanych Łódź. Z kolei poznańskie przedsiębiorstwo energetyczne Enea S.A. nadal będzie sponsorem tytularnym PTPS Piła. Obie drużyny rywalizują w TAURON Lidze – najwyższej klasie żeńskich rozgrywek.
Coraz więcej firm angażuje się w finansowanie polskiego żużla i to nie tylko na najwyższym szczeblu rozgrywek. Pierwszoligowe kluby również zyskują nowych sponsorów strategicznych i tytularnych, czego najlepszym przykładem jest Aforti Start Gniezno.
Sukces Igi Świątek na kortach Rolanda Garrosa przekłada się na nowe umowy sponsorskie. Utalentowana tenisistka z Raszyna nawiązała właśnie współpracę z kolejnym znaczącym partnerem – firmą PZU.
Grupa Kapitałowa Energa pozostanie głównym sponsorem polskiego amp futbolu co najmniej do 2024 roku. To efekt nowej umowy podpisanej w tym miesiącu.
PKN ORLEN przedłużył umowę partnerstwa strategicznego z PKOl do Igrzysk Olimpijskich w 2024 roku. „W ciągu ostatnich trzech lat zaangażowanie PKN ORLEN we wsparcie polskich sportowców zwiększyło się o 100 procent” – zaznacza prezes Daniel Obajtek.
Legia Warszawa przedłużyła o 3,5 roku umowę ze swoim głównym partnerem strategicznym – koncernem PepsiCo. „Ponad dziesięcioletnia współpraca z Legią to dowód na siłę naszego partnerstwa” – powiedział Wojciech Świderski z PepsiCo Polska.
Poznańska firma Enea S.A. poszerza zakres współpracy z koszykarskim klubem Zastal BC Zielona Góra. „Rozszerzyliśmy nasze zaangażowanie ze względu na profesjonalizm i jakość dotychczasowej współpracy z klubem” – mówi prezes Enei, Paweł Szczeszek.
PGE Polska Grupa Energetyczna i Ekstraliga Żużlowa parafowały w tym tygodniu nową umowę sponsoringu tytularnego. Tym samym najlepsza żużlowa liga […]
Największy polski koncern paliwowo-energetyczny przedłużył umowę sponsorską z występującym w Formule 1 teamem Alfa Romeo Racing ORLEN. W przyszłym roku […]