Polecamy

Międzynarodowy broker głównym sponsorem Legii Warszawa!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W tym miesiącu na koszulkach meczowych Legii Warszawa pojawi się logo nowego sponsora. Management mistrza Polski nawiązał właśnie współpracę z międzynarodową firmą notowaną na londyńskiej giełdzie – Plus500. Fani futbolu doskonale kojarzą brokera odkąd w 2015 roku został głównym sponsorem czołowego hiszpańskiego klubu Atlético Madryt.

Umowa pomiędzy Legią a spółką Plus500 wejdzie w życie wraz z początkiem sezonu 2020/21 i będzie obowiązywać przez 2 lata. W dokumencie zawarto również możliwość przedłużenia współpracy o kolejny rok. Logo brytyjskiej firmy zostanie wyeksponowane między innymi na froncie koszulki warszawskiego zespołu.

„Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak wyjątkowym klubem, jakim jest Legia Warszawa. Kontynuujemy w ten sposób nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnego sportu i sponsoring najwyższej klasy mistrzowskich klubów na całym świecie. Współpraca z Legią pomoże nam konsekwentnie wzmacniać międzynarodową rozpoznawalność marki Plus500, a także zwiększy znajomość naszej firmy wśród klientów w Polsce, która jest dla nas ważnym rynkiem o dużym potencjale” – powiedział David Zruia, Prezes Plus500.

Nowy sponsoring!

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasz nowy sponsoring z mistrzami Polski, Legia Warszawa, azaczynający…

Opublikowany przez Plus500 Niedziela, 9 sierpnia 2020

Legia stała się tym samym trzecim europejskim klubem piłkarskim, który sponsoruje czołowy internetowy broker kontraktów CFD. Od stycznia 2015 roku jest głównym partnerem hiszpańskiego klubu Atlético Madryt, a dwa miesiące temu Plus500 zainaugurował współpracę z aktualnym mistrzem Szwajcarii, BSC Young Boys.

„Bardzo się cieszę, że Plus500 jako międzynarodowa instytucja działająca na globalnym rynku finansowym, dostrzegła potencjał marketingowy Legii jako najbardziej utytułowanego klubu oraz najsilniejszej polskiej marki sportowej i zdecydowała się wspólnie z nami budować swoją pozycję w naszym rejonie Europy. Plus500 jest nie tylko liderem swojego rynku, ale jako główny sponsor Atlético Madryt jest także doświadczonym partnerem piłki nożnej na najwyższym europejskim poziomie. Tym bardziej jestem dumny z naszej współpracy, która dowodzi, że pozycja oraz sukcesy Legii zostały docenione w skali międzynarodowej” – skomentował Dariusz Mioduski, prezes zarządu oraz właściciel Legii Warszawa.

Plus500 to czołowa platforma internetowa dla klientów indywidualnych do globalnego handlu kontraktami CFD. Broker posiada w swojej ofercie ponad 2500 różnych instrumentów finansowych, takich jak akcje, indeksy, towary, opcje, fundusze ETF, waluty obce i kryptowaluty. Klienci Plus500 mają możliwość handlowania kontraktami CFD w ponad 50 krajach świata. Spółka posiada licencje na prowadzenie działalności oraz podlega regulacjom nie tylko w Wielkiej Brytanii i Izraelu, ale także w Australii, Nowej Zelandii, RPA, Singapurze, na Cyprze i na Seszelach. Akcje Plus500 są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie (symbol: PLUS) i wchodzą w skład indeksu FTSE 250.

Zdjęcie wyróżniające: Legia Warszawa – materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*