Polecamy

Iga Świątek polską ambasadorką marki Xiaomi!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najlepsza polska tenisistka podpisała kolejną znaczącą umowę sponsorską. Iga Świątek będzie od marca promować markę Xiaomi, a szczegóły dotyczące współpracy triumfatorki French Open z chińskim potentatem sektora elektroniki użytkowej mają zostać ujawnione już niebawem.

Xiaomi zostało kolejną prestiżową marką, która będzie promować swoje produkty i usługi wykorzystując wizerunek wschodzącej gwiazdy światowego tenisa. W tym roku współpracę biznesową z Igą Świątek nawiązały m.in. Rolex czy PZU, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę błyskawiczny rozwój sportowy i związany z tym wzrost wartości marketingowej 15. tenisistki w rankingu WTA (stan na 1 marca 2021 – red.).

„Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek. Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe – to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemy dać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community” – zaznaczyła Jolanta Stryjczak, PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.

„Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi” – napisała w komunikacie skierowanym do fanów Iga Świątek.

Szczegóły dotyczące współpracy Igi Świątek z Xiaomi nie zostały jeszcze upublicznione, tym niemniej należy się spodziewać, że zwyciężczyni lutowego turnieju WTA w Adelajdzie będzie niedługo uczestniczyć w promocji chińskiego flagowca – Mi 11.

Technologiczni giganci z Państwa Środka coraz chętniej podpisują umowy z czołowymi polskimi sportowcami. Warto bowiem przypomnieć, że od 2015 roku ambasadorem marki Huawei jest najlepszy piłkarz świata, Robert Lewandowski.

Na zdjęciu wyróżniającym: Iga Świątek; foto: Carine06 from UK / Wikipedia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
„Dołączamy do najlepszych. Najlepsi dołączają do nas” – Lewandowski nową twarzą 4F
„Dołączamy do najlepszych. Najlepsi dołączają do nas” – Lewandowski nową twarzą 4F
Robert Lewandowski zbiera pozaboiskowe owoce fantastycznego roku, obfitującego w liczne trofea oraz nagrody. Najlepszy polski piłkarz nawiązał właśnie współpracę z odzieżowym potentatem, firmą 4F.
50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie – Robert Lewandowski na szczycie zestawienia!
50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie – Robert Lewandowski na szczycie zestawienia!
Robert Lewandowski po raz drugi w karierze sięgnął po prestiżowe wyróżnienie Forbesa. Napastnik Bayernu wyprzedził w tegorocznym zestawieniu Zbigniewa Bońka, który zdobywał tę nagrodę przez ostatnie cztery lata.
ZPRP będzie miał nowego prezesa. Henryk Szczepański tymczasowo zastąpił Andrzeja Kraśnickiego
ZPRP będzie miał nowego prezesa. Henryk Szczepański tymczasowo zastąpił Andrzeja Kraśnickiego
Po 15 latach Andrzej Kraśnicki zakończył sprawowanie funkcji Prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Do momentu wyboru nowego prezesa jego obowiązki przejmie wieloletni działacz ZPRP, Henryk Szczepański.
Ostatnie wpisy