Polecamy

Iga Świątek polską ambasadorką marki Xiaomi!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najlepsza polska tenisistka podpisała kolejną znaczącą umowę sponsorską. Iga Świątek będzie od marca promować markę Xiaomi, a szczegóły dotyczące współpracy triumfatorki French Open z chińskim potentatem sektora elektroniki użytkowej mają zostać ujawnione już niebawem.

Xiaomi zostało kolejną prestiżową marką, która będzie promować swoje produkty i usługi wykorzystując wizerunek wschodzącej gwiazdy światowego tenisa. W tym roku współpracę biznesową z Igą Świątek nawiązały m.in. Rolex czy PZU, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę błyskawiczny rozwój sportowy i związany z tym wzrost wartości marketingowej 15. tenisistki w rankingu WTA (stan na 1 marca 2021 – red.).

„Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek. Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe – to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemy dać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community” – zaznaczyła Jolanta Stryjczak, PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.

„Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi” – napisała w komunikacie skierowanym do fanów Iga Świątek.

Szczegóły dotyczące współpracy Igi Świątek z Xiaomi nie zostały jeszcze upublicznione, tym niemniej należy się spodziewać, że zwyciężczyni lutowego turnieju WTA w Adelajdzie będzie niedługo uczestniczyć w promocji chińskiego flagowca – Mi 11.

Technologiczni giganci z Państwa Środka coraz chętniej podpisują umowy z czołowymi polskimi sportowcami. Warto bowiem przypomnieć, że od 2015 roku ambasadorem marki Huawei jest najlepszy piłkarz świata, Robert Lewandowski.

Na zdjęciu wyróżniającym: Iga Świątek; foto: Carine06 from UK / Wikipedia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najlepiej zarabiający sportowiec na świecie nie jest piłkarzem! Messi i Ronaldo zdetronizowani
Najlepiej zarabiający sportowiec na świecie nie jest piłkarzem! Messi i Ronaldo zdetronizowani
Wbrew powszechnej opinii to nie piłkarze zarabiają najlepiej spośród wszystkich sportowców! Przekonaj się, jakie dyscypliny są najbardziej dochodowe.
„Aktywna przerwa w pracy” – najlepsza fizjoprofilaktyka dla pracowników biurowych
„Aktywna przerwa w pracy” – najlepsza fizjoprofilaktyka dla pracowników biurowych
Wielu z nas doskonale zna realia pracy w biurze – lwią część dnia spędzamy siedząc przed ekranem komputera czy laptopa […]
Nowa Rada Nadzorcza spółki Ekstraklasa S.A. Dariusz Mioduski na stanowisku przewodniczącego
Nowa Rada Nadzorcza spółki Ekstraklasa S.A. Dariusz Mioduski na stanowisku przewodniczącego
Spółka zarządzająca ligowymi rozgrywkami w Polsce wybrała członków i przewodniczącego Rady Nadzorczej na nową kadencję. Na eksponowanym stanowisku Dariusz Mioduski zastąpił Grzegorza Jaworskiego.
Ostatnie wpisy