Polecamy

Ile na transferze Cristiano Ronaldo zyska Manchester United?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Żywa legenda piłki nożnej powraca do matczynej ziemi – Manchesteru United. Wśród internautów wybuchła wrzawa, ponieważ według plotek i pogłosów, klubowi ma jakoby zwrócić się cały wydatek za piłkarza jedynie… ze sprzedaży koszulek. Czy to prawda?

Niezaprzeczalnie klub zyska na transferze. Pytanie jednak – ile? Biorąc pod uwagę, że wydał właśnie 12,85 mln funtów, powinno teraz paść pytanie: ile potrzeba koszulek, żeby taka suma się zwróciła? Klub musiałby sprzedać 2 570 000 gadżetów, aby pogłoska się sprawdziła. Co jest jeszcze mniej realne, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że większa część zysku wędruje do producenta koszulek, którym Czerwone Diabły nie są.

Manchester znajduje się jednak w doskonałej sytuacji finansowej, nawet pomijając aspekt koszulek. Zagraniczne media podają, że klub ma zanotować czysty zysk w okolicach 13 milionów funtów. Dla porównania: Czerwone Diabły zarobiły już więcej, niż zespół Juventus wydał na piłkarza w 2018 roku.

Photo by Carlos Rodrigues/Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stoły konferencyjne – jak wybrać odpowiedni model dla Twojej firmy?
Stoły konferencyjne – jak wybrać odpowiedni model dla Twojej firmy?
Stół konferencyjny jest nieodzownym elementem wyposażenia w większości firm, zarówno w biurach, jak i w salach konferencyjnych czy szkoleniowych. To na nim podejmowane są decyzje, prowadzone są prezentacje, negocjacje, a także odbywają się spotkania z klientami i dostawcami. Wybór odpowiedniego stołu konferencyjnego może wpłynąć na efektywność spotkań, a także na wizerunek firmy. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni model stołu konferencyjnego dla Twojej firmy.
Najbardziej ekskluzywne stadniny koni na świecie – tu sport przeplata się z biznesem i sztuką
Najbardziej ekskluzywne stadniny koni na świecie – tu sport przeplata się z biznesem i sztuką
Najbardziej luksusowe stadniny i stajnie koni z całego świata rokrocznie goszczą znamienitych gości, zwłaszcza ze świata biznesu. Do najbardziej renomowanych […]
Od Williama Howarda Tafta do Donalda Trumpa – golfowa tradycja w Białym Domu
Od Williama Howarda Tafta do Donalda Trumpa – golfowa tradycja w Białym Domu
Czy gra w golfa jest odpowiednim zajęciem dla prezydenta? Historia Białego Domu pokazuje, że jak najbardziej!
Ostatnie wpisy