Polecamy

PGE pozostanie sponsorem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

PGE Polska Grupa Energetyczna przedłużyła w tym miesiącu umowę sponsoringową z operatorem Stadionu Narodowego w Warszawie, spółką PL.2012+. W ten sposób PGE zagwarantowała sobie wyłączność na prowadzenie negocjacji z PL.2012+ w sprawie sponsoringu tytularnego największego stadionu w Polsce.

Od końca października PGE Narodowy pełni rolę szpitala polowego dla osób chorych na COVID-19 i od tego czasu na efektownym obiekcie przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego nie odbywają się już żadne wydarzenia sportowe czy kulturalne. W efekcie wiele zobowiązań wynikających z umowy PGE ze spółką PL.2012+ nie mogło zostać zrealizowanych. Obie strony postanowiły zatem sporządzić aneks do umowy, który przedłuża ich współpracę o okres funkcjonowania tymczasowej lecznicy (poprzednia wygasała 14 lutego 2021 roku – przyp. red.).

„Z naszych badań wynika, że umowa sponsoringowa PGE Narodowego jest bardzo efektywna i chcemy ją kontynuować. Ta współpraca ma dla nas wymiar nie tylko biznesowy ale też wizerunkowy” – powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu Polskiej Grupy Energetycznej.

„Jako operator PGE Narodowego niezwykle cenimy sobie dotychczasową, 5-letnią współpracę z największą grupą energetyczną w kraju. Jestem przekonany, że owocem rozpoczętych negocjacji będzie wynegocjowanie nowego kontraktu satysfakcjonującego obie strony, a na obiekcie ponownie odbywać się będą najbardziej prestiżowe wydarzenia, które dostarczą gościom ogromnej dawki pozytywnych emocji” – zaznaczył Włodzimierz Dola, prezes zarządu spółki PL2012+.

Przedstawiciele krajowego potentata na rynku energii elektrycznej zainicjowali także postępowanie przedłużające sponsoring największej polskiej areny wielofunkcyjnej o następnych 5 lat. Wszystko wskazuje więc na to, że Stadion Narodowy w Warszawie jeszcze długo będzie funkcjonował pod szyldem PGE.

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Takiego wydarzenia jeszcze nie było! FIWE Fitness Trade Show i Go Active Show łączą siły
Takiego wydarzenia jeszcze nie było! FIWE Fitness Trade Show i Go Active Show łączą siły
Branża fitness jest inna niż wszystkie, ponieważ łączy nie tylko przedsiębiorców, ale i pasjonatów. Jej święto powinno więc być wyjątkowe. Tak będzie w tym roku. FIWE Fitness Trade Show i Go Active Show łączą siły, tworząc największe targi fitness w Europie środkowo-wschodniej.
Proporczyki sportowe – krótka historia
Proporczyki sportowe – krótka historia
Proporczyki to elementy wyposażenia sportowego, które są nieodłącznym elementem większości dyscyplin sportowych. W tym artykule omówimy ich historię oraz korzyści, jakie może przynieść współpraca z producentem proporczyków.
Ewa Pajor dołączyła do Roberta Lewandowskiego. Polska piłkarka ambasadorką T-Mobile!
Ewa Pajor dołączyła do Roberta Lewandowskiego. Polska piłkarka ambasadorką T-Mobile!
Ewa Pajor idzie w ślady Roberta Lewandowskiego nie tylko na boisku, ale także poza nim. Najlepsza polska piłkarka nawiązała właśnie długoterminową współpracę z firmą T-Mobile! „Niezmiernie się cieszę, że dołączyłam do drużyny magentowego operatora” - powiedziała Pajor.
Ostatnie wpisy