Polecamy

PGE pozostanie sponsorem tytularnym Stadionu Narodowego w Warszawie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

PGE Polska Grupa Energetyczna przedłużyła w tym miesiącu umowę sponsoringową z operatorem Stadionu Narodowego w Warszawie, spółką PL.2012+. W ten sposób PGE zagwarantowała sobie wyłączność na prowadzenie negocjacji z PL.2012+ w sprawie sponsoringu tytularnego największego stadionu w Polsce.

Od końca października PGE Narodowy pełni rolę szpitala polowego dla osób chorych na COVID-19 i od tego czasu na efektownym obiekcie przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego nie odbywają się już żadne wydarzenia sportowe czy kulturalne. W efekcie wiele zobowiązań wynikających z umowy PGE ze spółką PL.2012+ nie mogło zostać zrealizowanych. Obie strony postanowiły zatem sporządzić aneks do umowy, który przedłuża ich współpracę o okres funkcjonowania tymczasowej lecznicy (poprzednia wygasała 14 lutego 2021 roku – przyp. red.).

„Z naszych badań wynika, że umowa sponsoringowa PGE Narodowego jest bardzo efektywna i chcemy ją kontynuować. Ta współpraca ma dla nas wymiar nie tylko biznesowy ale też wizerunkowy” – powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu Polskiej Grupy Energetycznej.

„Jako operator PGE Narodowego niezwykle cenimy sobie dotychczasową, 5-letnią współpracę z największą grupą energetyczną w kraju. Jestem przekonany, że owocem rozpoczętych negocjacji będzie wynegocjowanie nowego kontraktu satysfakcjonującego obie strony, a na obiekcie ponownie odbywać się będą najbardziej prestiżowe wydarzenia, które dostarczą gościom ogromnej dawki pozytywnych emocji” – zaznaczył Włodzimierz Dola, prezes zarządu spółki PL2012+.

Przedstawiciele krajowego potentata na rynku energii elektrycznej zainicjowali także postępowanie przedłużające sponsoring największej polskiej areny wielofunkcyjnej o następnych 5 lat. Wszystko wskazuje więc na to, że Stadion Narodowy w Warszawie jeszcze długo będzie funkcjonował pod szyldem PGE.

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak pozbyć się bólu pleców? Ćwiczenia dla pracowników biurowych i fizycznych
Jak pozbyć się bólu pleców? Ćwiczenia dla pracowników biurowych i fizycznych
Ból pleców niejednokrotnie utrudnia nam funkcjonowanie. Istnieją jednak proste ćwiczenia, które mogą go złagodzić!
Światowy potentat elektroniczny oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Katarze
Światowy potentat elektroniczny oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Katarze
Firma Hisense po raz drugi z rzędu została oficjalnym sponsorem mistrzostw świata w piłce nożnej. „Ciągłe inwestycje w światowej klasy wydarzenia sportowe są wyrazem determinacji Hisense, aby stać się marką globalną” – mówi Jia Shaoqian, dyrektor generalny Hisense Group.
Wiosenne aktywności dla firm – gdzie warto wyskoczyć z całą kadrą?
Wiosenne aktywności dla firm – gdzie warto wyskoczyć z całą kadrą?
Planujesz firmowy wyjazd integracyjny z okazji zbliżającej się wiosny? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów!
Ostatnie wpisy