Polecamy

„Dołączamy do najlepszych. Najlepsi dołączają do nas” – Lewandowski nową twarzą 4F

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Robert Lewandowski podpisał kontrakt reklamowy z nowym sponsorem. Najlepszy piłkarz globu poinformował na początku miesiąca za pośrednictwem mediów społecznościowych, że listę jego obowiązków poszerzy pełnienie roli ambasadora popularnej firmy odzieżowej 4F.

Za Robertem Lewandowskim zdecydowanie najlepszy rok w karierze – zarówno pod względem indywidualnym, jak i drużynowym. 32-letni napastnik zanotował aż 44 trafienia we wszystkich rozgrywkach, z Bayernem Monachium sięgnął po pięć prestiżowych trofeów, a na sam koniec zdobył nagrodę Piłkarza Roku FIFA oraz otrzymał wyróżnienie Ikony Futbolu w plebiscycie Sport.pl. Nie powinien zatem dziwić fakt, iż jego osobą zainteresowały się kolejne firmy.

Lewandowski na samym początku roku postanowił pójść śladami swojej żony Anny, która parafowała umowę z 4F jeszcze w 2020. Wśród sportowców promujących znaną markę znajdują się jeszcze inne znane ze światowych aren postacie, jak siatkarz Wilfredo Leon, tenisista Łukasz Kubot, biatlonistki Paulína Fialková i Kamila Żuk, czy lekkoatletki Martyna Kotwiła i Adrianna Sułek.

„Dołączamy do najlepszych. Najlepsi dołączają do nas. Witamy w 4F Team jednego z najlepszych sportowców świata” – głosi hasło 4F zapowiadające współpracę z Lewandowskim.

Długość kontraktu polskiego gwiazdora z firmą odzieżową zarządzaną przez Igora Klaję nie została jednak podana do publicznej wiadomości. Z informacji dziennikarza Mateusza Borka wynika natomiast, że umowa nie obejmuje promowania butów, w związku z czym Lewandowski wciąż będzie występował w korkach Pumy.

Zaangażowanie pozaboiskowe nie wpłynęło negatywnie na sportową dyspozycję kapitana reprezentacji Polski. W nowy rok RL9 wszedł bowiem w wybornym stylu, zdobywając dublet oraz popisując się asystą w wygranym 5:2 spotkaniu przeciwko FSV Mainz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stajnie, boksy, wybiegi – co trzeba wiedzieć o warunkach hodowli koni?
Stajnie, boksy, wybiegi – co trzeba wiedzieć o warunkach hodowli koni?
Dowiedz się, jak w prawidłowy sposób zadbać o odpowiednie wymagania techniczne zabezpieczające hodowlę koni!
Akademia pływania w Warszawie – nauka pływania dla osób w każdym wieku
Akademia pływania w Warszawie – nauka pływania dla osób w każdym wieku
Czy marzysz o nauce pływania, ale zawsze znajdowałeś wymówki? A może chciałbyś poprawić swoje umiejętności pływackie i osiągnąć pewność siebie w wodzie?
Ekstraklasa S.A. rozpoczęła poszukiwania partnera do obsługi ligowego serwisu OTT
Ekstraklasa S.A. rozpoczęła poszukiwania partnera do obsługi ligowego serwisu OTT
Ligowy serwis OTT Ekstraklasa.TV zostanie niebawem rozbudowany o kolejne funkcjonalności, a za wdrożenie innowacyjnych rozwiązań będzie odpowiadać nowy partner technologiczny. Zostanie on wyłoniony w drodze konkursu, którego zakończenie przewidziano na pierwszy kwartał 2021 r.
Ostatnie wpisy