Polecamy

Za nami Sport For Brands – co działo się na tej konferencji?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

II edycja Sport For Brands dobiegła końca i podobnie jak na inauguracyjnej odsłonie nie można było narzekać na nudę. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia prosto z Wrocławia!

Sport For Brands to konferencja Stowarzyszenia Sport Biznes Polska łącząca polski sport z biznesem. W ramach tego wciąż rozwijającego się projektu topowe marki z kraju nad Wisłą prezentują, w jaki sposób można kreatywnie i – co równie ważne – skutecznie wykorzystać obszar sponsoringu sportowego.

Podczas II edycji Sport For Brands tłumnie zgromadzeni uczestnicy mieli okazję wysłuchać aż 16 ekspertów! Wśród reprezentowanych przez nich marek znalazły się tak uznane firmy jak choćby PGE Polska Grupa Energetyczna, Ekstraliga Żużlowa, Grupa Enea czy też bukmacherzy Betfan oraz Superbet.

Konferencja zgromadziła blisko 250 przedstawicieli branży sportu i biznesu w Polsce. Dodatkowo ponad 150 osób śledziło wydarzenie za pośrednictwem platformy MEETING15. Wszystko wskazuje na to, że S4B dopiero się rozkręca!

Zdj. główne: Terren Hurst/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Logo firmowe – jak powinno wyglądać?
Logo firmowe – jak powinno wyglądać?
Logo firmowe jest jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy. Jest to graficzna reprezentacja Twojej marki, która ma za zadanie przyciągnąć uwagę klientów i wyróżnić Twoją firmę spośród konkurencji.
Jak utrzymać formę podczas pracy zdalnej: efektywne ćwiczenia do wykonywania w domu
Jak utrzymać formę podczas pracy zdalnej: efektywne ćwiczenia do wykonywania w domu
Odkryj skuteczne ćwiczenia do wykonywania w domu, dzięki którym utrzymanie formy podczas pracy zdalnej stanie się możliwe. Wskazówki od ekspertów, sposoby na zmotywowanie się i więcej.
Symulator golfowy – sposób na przetrwanie zimy dla zapalonych golfistów
Symulator golfowy – sposób na przetrwanie zimy dla zapalonych golfistów
Nie chcesz robić zimowej przerwy od golfa, ale najbliższe pola zostały zamknięte? Z pomocą przychodzi nowoczesny symulator golfowy, czyli sposób na grę w dowolnych warunkach!
Ostatnie wpisy