Polecamy

Za nami Sport For Brands – co działo się na tej konferencji?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

II edycja Sport For Brands dobiegła końca i podobnie jak na inauguracyjnej odsłonie nie można było narzekać na nudę. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia prosto z Wrocławia!

Sport For Brands to konferencja Stowarzyszenia Sport Biznes Polska łącząca polski sport z biznesem. W ramach tego wciąż rozwijającego się projektu topowe marki z kraju nad Wisłą prezentują, w jaki sposób można kreatywnie i – co równie ważne – skutecznie wykorzystać obszar sponsoringu sportowego.

Podczas II edycji Sport For Brands tłumnie zgromadzeni uczestnicy mieli okazję wysłuchać aż 16 ekspertów! Wśród reprezentowanych przez nich marek znalazły się tak uznane firmy jak choćby PGE Polska Grupa Energetyczna, Ekstraliga Żużlowa, Grupa Enea czy też bukmacherzy Betfan oraz Superbet.

Konferencja zgromadziła blisko 250 przedstawicieli branży sportu i biznesu w Polsce. Dodatkowo ponad 150 osób śledziło wydarzenie za pośrednictwem platformy MEETING15. Wszystko wskazuje na to, że S4B dopiero się rozkręca!

Zdj. główne: Terren Hurst/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bitcoin coraz mocniej wkracza do świata sportu
Bitcoin coraz mocniej wkracza do świata sportu
Kryptowaluta bitcoin z roku na rok odgrywa coraz większą rolę w światowym sporcie. Niektóre kluby w ten sposób realizują nawet wypłaty dla swoich zawodników.
WTS Sparta Wrocław rozszerza współpracę z partnerami biznesowymi
WTS Sparta Wrocław rozszerza współpracę z partnerami biznesowymi
Czołowy klub PGE Ekstraligi poinformował w tym miesiącu o pozyskaniu nowego Sponsora Głównego - Beckhoff Automation Polska. Współpracę z WTS Spartą Wrocław kilka dni temu przedłużyła również hurtownia materiałów budowlanych Goja.
Malownicze krajobrazy i liczne atrakcje turystyczne – najlepsze europejskie kurorty żeglarskie
Malownicze krajobrazy i liczne atrakcje turystyczne – najlepsze europejskie kurorty żeglarskie
W czasie pandemii koronawirusa turystyka na całym świecie mocno spowolniła. Teraz, kiedy kolejne obostrzenia są powoli znoszone, można pomyśleć nad […]
Ostatnie wpisy