Polecamy

Pierwsza Liga Piłkarska kontynuuje współpracę z Fortuną

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jeden z najważniejszych partnerów biznesowych Polskiego Związku Piłki Nożnej nadal będzie angażował się w finansowanie krajowego futbolu. Czołowa firma bukmacherska Fortuna zdecydowała się w tym tygodniu przedłużyć umowę, na mocy której pozostanie sponsorem tytularnym 1 Ligi piłki nożnej do końca sezonu 2023/2024.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie wspiera rozgrywki zaplecza Ekstraklasy już od marca 2017 roku, a od lipca 2018 pełni rolę sponsora tytularnego Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Nowa umowa gwarantuje bukmacherowi utrzymanie obecnego statusu przez kolejne trzy sezony, co oznacza, że dotychczasowa identyfikacja wizualna Fortuna 1 Ligi zostanie zachowana – logotypy sponsora i rozgrywek będą wciąż widoczne na strojach meczowych drużyn oraz okalających boisko bandach reklamowych.

„Nie sposób nie zauważyć, że Fortuna 1 Liga jest dziś w zupełnie innym miejscu niż przed trzema laty, gdy podpisywaliśmy naszą poprzednią umowę sponsoringową. Dzięki pracy całej społeczności pierwsza liga stale się profesjonalizuje, a rywalizacja o miejsca w czołówce niezmiennie jest bardzo wyrównana. Wszystko to sprawia, że zainteresowanie rozgrywkami sukcesywnie wzrasta, co potwierdza również rosnąca liczba graczy typujących u nas wyniki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Doceniając zaangażowanie władz ligi i przedstawicieli klubów, zdecydowaliśmy, że w czasach, w których ze względu na pandemię świat sportu boryka się z różnymi trudnościami warto kontynuować współpracę ze sprawdzonymi partnerami” – powiedział Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

„Jesteśmy przekonani, że z tak solidnym i sprawdzonym partnerem, jakim jest firma FORTUNA, przy wsparciu PZPN, 1 Liga będzie dalej budowała prestiż i unikalność rozgrywek przez kolejne sezony. Niespełna rok temu przedłużyliśmy umowę dotyczącą transmisji meczów Fortuna 1 Ligi w telewizji Polsat do końca sezonu 2023/2024, a dziś mamy przyjemność ogłosić kontynuacje współpracy dot. sponsora tytularnego. To pokazuje, że 1 liga to dobrze prowadzony projekt, z ogromnym potencjałem na dalszy rozwój” – podkreślił Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Bukmacher w porozumieniu z pierwszoligowym środowiskiem regularnie organizuje również akcje marketingowe i społeczne, takie jak #FortunaZaGole czy #FortunaGdyPelnaTrybuna.

„Bardzo cieszymy się z faktu przedłużenia umowy z naszym najważniejszym sponsorem – firmą Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Szczególne słowa podziękowania dla przedstawicieli zarządu sponsora oraz całego zespołu odpowiedzialnego za realizację naszego projektu. To dla nas bardzo ważne, że w tych trudnych czasach udało się zapewnić lidze stabilność na następne trzy sezony – aż do roku 2024. To krok nie tylko w stronę stabilizacji, ale przede wszystkim dalszego rozwoju Fortuna 1 Ligi” – dodał Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Te liczby jeszcze się poprawią, bo gramy z eFortuna.pl do 2024 roku.

Dziękujemy, że chcecie współtworzyć z nami rodzinę #PierwszaLigaStylŻycia! ♥️

Opublikowany przez Fortuna 1 Liga Czwartek, 18 lutego 2021

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Grupa LOTOS i Carrefour Polska w gronie sponsorów Tour de Pologne
Grupa LOTOS i Carrefour Polska w gronie sponsorów Tour de Pologne
Grupa LOTOS i Carrefour Polska nadal będą sponsorować największy i najbardziej prestiżowy wyścig kolarski w Polsce – Tour de Pologne. „To dla nas ogromne wyróżnienie, że wspólnie możemy tworzyć to przedsięwzięcie” – mówi Kinga Fedorowska, dyrektor do spraw marketingu w Grupie LOTOS.
Takiego wydarzenia jeszcze nie było! FIWE Fitness Trade Show i Go Active Show łączą siły
Takiego wydarzenia jeszcze nie było! FIWE Fitness Trade Show i Go Active Show łączą siły
Branża fitness jest inna niż wszystkie, ponieważ łączy nie tylko przedsiębiorców, ale i pasjonatów. Jej święto powinno więc być wyjątkowe. Tak będzie w tym roku. FIWE Fitness Trade Show i Go Active Show łączą siły, tworząc największe targi fitness w Europie środkowo-wschodniej.
Międzynarodowy broker głównym sponsorem Legii Warszawa!
Międzynarodowy broker głównym sponsorem Legii Warszawa!
Legia Warszawa dołączyła do grona partnerów biznesowych międzynarodowego brokera Plus500, który jest również sponsorem Atlético Madryt czy BSC Young Boys. Umowa potrwa co najmniej 2 lata.
Ostatnie wpisy