Polecamy

Kantor kryptowalut sponsorem czołowej polskiej szkółki piłkarskiej!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podmioty z rozwijającego się w błyskawicznym tempie sektora kryptowalut coraz chętniej reklamują się na koszulkach drużyn piłkarskich. Po Anglii czy Hiszpanii przyszedł wreszcie czas na pierwszą tego typu współpracę z polskim klubem. Firma FlyingAtom została w tym miesiącu sponsorem jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w naszym kraju, posiadającej także sekcję seniorską – Escoli Varsovia.

FlyingAtom to czołowa polska sieć kantorów Bitcoin i bitomatów, która swoją markę buduje nie tylko poprzez profesjonalne usługi z zakresu wymiany kryptowalut, ale także angażując się we wspieranie rozwoju fizycznego oraz wychowania dzieci i młodzieży w duchu sportu. Firma założona przez Dawida Muszyńskiego sfinansowała już m.in. wyprawę na szczyt Himalajów, a ponadto wsparła biegową akcję charytatywną Night Runners. Teraz przyszedł czas na pierwszą kooperację z jednostką piłkarską.

Umowa sponsorska pomiędzy FlyingAtom a elitarną szkółką Escola Varsovia obowiązuje od tego miesiąca. Współpraca zakłada jednak nie tylko finansowanie zespołów juniorskich, szkolonych na wzór słynnej barcelońskiej La Masii, lecz również występującej na szczeblu IV ligi drużyny seniorów.

„Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie” – doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi” – tłumaczy Dawid Muszyński, CEO FlyingAtom cytowany przez serwis BitHub.pl.

Ekipa prowadzona przez trenera Krzysztofa Bakaja zadebiutowała w nowych trykotach z logotypem FlyingAtom już podczas inauguracyjnego meczu rundy wiosennej przeciwko Okęciu Warszawa. Najlepszy zawodnik Escoli Varsovia w tym spotkaniu został dodatkowo nagrodzony przez sponsora specjalnym certyfikatem i srebrną, jednouncjową monetą. Na koniec rozgrywek komisja składająca się z reprezentanta stołecznego klubu oraz przedstawiciela firmy FlyingAtom wskaże natomiast najlepszego piłkarza całej rundy, który otrzyma złotą, jednouncjową monetę. Wspomniane nagrody zostały zresztą dobrane nieprzypadkowo, wszak poza obrotem kryptowalutami FlyingAtom umożliwia klientom zakup złotych i srebrnych sztabek, a także monet inwestycyjnych.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem Escola Varsovia 🙂⚽

W ramach umowy sponsorskiej wspieramy finansowo…

Opublikowany przez FlyingAtom Wtorek, 13 kwietnia 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gastronomiczne biznesy znanych polskich piłkarzy
Gastronomiczne biznesy znanych polskich piłkarzy
Coraz więcej piłkarzy decyduje się na otworzenie własnego lokalu gastronomicznego. Modne restauracje należą m.in. do Arkadiusza Milika, Lukasa Podolskiego, Cristiano Ronaldo, czy Roberta Lewandowskiego.
Czarter i leasing jachtów, czyli jak zarabiać na ekskluzywnych łodziach
Czarter i leasing jachtów, czyli jak zarabiać na ekskluzywnych łodziach
Szukając opłacalnej inwestycji, warto rozważyć czarter jachtu lub katamaranu w Chorwacji bądź na Karaibach.
Odkrywając nieznane oblicze e-sportu – jak technologia zmienia świat rozrywki
Odkrywając nieznane oblicze e-sportu – jak technologia zmienia świat rozrywki
Zbadaj, jak technologia przekształca świat e-sportu i rozrywki: od VR i AI po big data. Wypróbuj innowacje, które wpływają na zawody, zarządzanie i oglądanie e-sportu.
Ostatnie wpisy