Polecamy

Kantor kryptowalut sponsorem czołowej polskiej szkółki piłkarskiej!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podmioty z rozwijającego się w błyskawicznym tempie sektora kryptowalut coraz chętniej reklamują się na koszulkach drużyn piłkarskich. Po Anglii czy Hiszpanii przyszedł wreszcie czas na pierwszą tego typu współpracę z polskim klubem. Firma FlyingAtom została w tym miesiącu sponsorem jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w naszym kraju, posiadającej także sekcję seniorską – Escoli Varsovia.

FlyingAtom to czołowa polska sieć kantorów Bitcoin i bitomatów, która swoją markę buduje nie tylko poprzez profesjonalne usługi z zakresu wymiany kryptowalut, ale także angażując się we wspieranie rozwoju fizycznego oraz wychowania dzieci i młodzieży w duchu sportu. Firma założona przez Dawida Muszyńskiego sfinansowała już m.in. wyprawę na szczyt Himalajów, a ponadto wsparła biegową akcję charytatywną Night Runners. Teraz przyszedł czas na pierwszą kooperację z jednostką piłkarską.

Umowa sponsorska pomiędzy FlyingAtom a elitarną szkółką Escola Varsovia obowiązuje od tego miesiąca. Współpraca zakłada jednak nie tylko finansowanie zespołów juniorskich, szkolonych na wzór słynnej barcelońskiej La Masii, lecz również występującej na szczeblu IV ligi drużyny seniorów.

„Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie” – doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi” – tłumaczy Dawid Muszyński, CEO FlyingAtom cytowany przez serwis BitHub.pl.

Ekipa prowadzona przez trenera Krzysztofa Bakaja zadebiutowała w nowych trykotach z logotypem FlyingAtom już podczas inauguracyjnego meczu rundy wiosennej przeciwko Okęciu Warszawa. Najlepszy zawodnik Escoli Varsovia w tym spotkaniu został dodatkowo nagrodzony przez sponsora specjalnym certyfikatem i srebrną, jednouncjową monetą. Na koniec rozgrywek komisja składająca się z reprezentanta stołecznego klubu oraz przedstawiciela firmy FlyingAtom wskaże natomiast najlepszego piłkarza całej rundy, który otrzyma złotą, jednouncjową monetę. Wspomniane nagrody zostały zresztą dobrane nieprzypadkowo, wszak poza obrotem kryptowalutami FlyingAtom umożliwia klientom zakup złotych i srebrnych sztabek, a także monet inwestycyjnych.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem Escola Varsovia 🙂⚽

W ramach umowy sponsorskiej wspieramy finansowo…

Opublikowany przez FlyingAtom Wtorek, 13 kwietnia 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak technologia dronów zmienia perspektywę w fotografii powietrznej?
Jak technologia dronów zmienia perspektywę w fotografii powietrznej?
Przekonaj się, jak nowoczesne technologie wpływają na rozwój fotografii powietrznej. Dowiedz się więcej o możliwościach dronów i jak zmieniają one postrzeganie fotografii przez nowe, niezwykłe perspektywy.
Planowanie podróży – o czym pamiętać?
Planowanie podróży – o czym pamiętać?
Zapraszamy do lektury krótkiego poradnika dla początkujących (i tych bardziej zaawansowanych) podróżników.
Legia Warszawa stawia na tenis! Ambitne plany rozwoju sekcji tenisowej stołecznego klubu
Legia Warszawa stawia na tenis! Ambitne plany rozwoju sekcji tenisowej stołecznego klubu
Po niemal rocznej przerwie sekcja tenisowa na warszawskiej Legii jest znowu otwarta. Już od pierwszego maja można wchodzić na korty […]
Ostatnie wpisy