Polecamy

Kantor kryptowalut sponsorem czołowej polskiej szkółki piłkarskiej!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podmioty z rozwijającego się w błyskawicznym tempie sektora kryptowalut coraz chętniej reklamują się na koszulkach drużyn piłkarskich. Po Anglii czy Hiszpanii przyszedł wreszcie czas na pierwszą tego typu współpracę z polskim klubem. Firma FlyingAtom została w tym miesiącu sponsorem jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w naszym kraju, posiadającej także sekcję seniorską – Escoli Varsovia.

FlyingAtom to czołowa polska sieć kantorów Bitcoin i bitomatów, która swoją markę buduje nie tylko poprzez profesjonalne usługi z zakresu wymiany kryptowalut, ale także angażując się we wspieranie rozwoju fizycznego oraz wychowania dzieci i młodzieży w duchu sportu. Firma założona przez Dawida Muszyńskiego sfinansowała już m.in. wyprawę na szczyt Himalajów, a ponadto wsparła biegową akcję charytatywną Night Runners. Teraz przyszedł czas na pierwszą kooperację z jednostką piłkarską.

Umowa sponsorska pomiędzy FlyingAtom a elitarną szkółką Escola Varsovia obowiązuje od tego miesiąca. Współpraca zakłada jednak nie tylko finansowanie zespołów juniorskich, szkolonych na wzór słynnej barcelońskiej La Masii, lecz również występującej na szczeblu IV ligi drużyny seniorów.

„Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie” – doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi” – tłumaczy Dawid Muszyński, CEO FlyingAtom cytowany przez serwis BitHub.pl.

Ekipa prowadzona przez trenera Krzysztofa Bakaja zadebiutowała w nowych trykotach z logotypem FlyingAtom już podczas inauguracyjnego meczu rundy wiosennej przeciwko Okęciu Warszawa. Najlepszy zawodnik Escoli Varsovia w tym spotkaniu został dodatkowo nagrodzony przez sponsora specjalnym certyfikatem i srebrną, jednouncjową monetą. Na koniec rozgrywek komisja składająca się z reprezentanta stołecznego klubu oraz przedstawiciela firmy FlyingAtom wskaże natomiast najlepszego piłkarza całej rundy, który otrzyma złotą, jednouncjową monetę. Wspomniane nagrody zostały zresztą dobrane nieprzypadkowo, wszak poza obrotem kryptowalutami FlyingAtom umożliwia klientom zakup złotych i srebrnych sztabek, a także monet inwestycyjnych.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem Escola Varsovia 🙂⚽

W ramach umowy sponsorskiej wspieramy finansowo…

Opublikowany przez FlyingAtom Wtorek, 13 kwietnia 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pierwszoligowe kluby piłkarskie ze wsparciem znaczących sponsorów
Pierwszoligowe kluby piłkarskie ze wsparciem znaczących sponsorów
Totalizator Sportowy przedłużył w tym tygodniu współpracę z Radomiakiem Radom, zaś Superbet został nowym sponsorem głównym GKS Tychy. Dla obu pierwszoligowych klubów walczących o awans do Ekstraklasy jest to kolejny ważny krok w kierunku rozwoju na polu organizacyjno-finansowym.
Ile trzeba zapłacić za reklamę na koszulkach największych klubów Premier League?
Ile trzeba zapłacić za reklamę na koszulkach największych klubów Premier League?
Umieszczenie logotypu marki na koszulkach najbardziej rozpoznawalnych angielskich klubów kosztuje od kilku do kilkudziesięciu milionów funtów. Rekordzistą jest Manchester United.
Jak wybrać odpowiednie podzespoły do twojej maszyny CNC?
Jak wybrać odpowiednie podzespoły do twojej maszyny CNC?
Wybieranie odpowiednich podzespołów do CNC to klucz do poprawy niezawodności i wydajności twojej maszyny. Dowiedz się, jakiego rodzaju podzespoły będą potrzebne do optymalizacji twojej produkcji.
Ostatnie wpisy