Polecamy

Pogoń Szczecin z nagrodą „Społecznej Odpowiedzialności Biznesu”

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na przestrzeni minionych miesięcy wiele klubów PKO BP Ekstraklasy zaangażowało się w pomoc dla jednostek walczących z pandemią koronawirusa i jej skutkami. Za tego typu działania z obszaru CSR została nagrodzona w tym tygodniu Pogoń Szczecin. Delegacja „Dumy Pomorza”, na czele z prezesem Jarosławem Mroczkiem, odebrała prestiżowe wyróżnienie „Społecznej Odpowiedzialności Biznesu” przyznawane przez Północną Izbę Gospodarczą.

Zachodniopomorski klub uczestniczył w licznych akcjach pomocowych dla placówek medycznych oraz osób dotkniętych COVID-19. Za ogromne zaangażowanie i solidarność całego środowiska „Portowców” Północna Izba Gospodarcza przyznała Pogoni Szczecin prestiżową nagrodę „Społecznej Odpowiedzialności Biznesu”. Pamiątkową tabliczkę z rąk przedstawicieli Izby – Jarosława Tarczyńskiego (Wiceprezes PIG) oraz Magdaleny Gajdamowicz (Sekretarz) – odebrał Prezes Pogoni, Jarosław Mroczek, któremu towarzyszyli Rzecznik Prasowy Krzysztof Ufland oraz Dyrektor Działu Marketingu Łukasz Biwan.

„Zawsze staramy się, by nasze działania niosły za sobą realną wartość, by były prawdziwe. Nigdy nie chciałbym, by tego typu aktywności były robione wyłącznie na pokaz. Czujemy dużą odpowiedzialność za naszą społeczność, niejednokrotnie zapraszamy fanów do wspólnych działań. Jestem dumny z tego, że określenie „granatowo-bordowa rodzina” jest prawdziwe i w tej rodzinie możemy na siebie liczyć” – powiedział Krzysztof Ufland.

„Ze swojej strony chciałbym też dodać, że wszelkie inicjatywy nie mogłyby mieć miejsca bez wielu zaangażowanych pracowników Dumy Pomorza, którzy wielokrotnie oddawali kawał serca i zdrowia, by realizować kolejne projekty. Bezinteresowna pomoc to sukces nas wszystkich” – podkreślił Łukasz Biwan.

🏆 Serdeczne gratulacje dla Pogoń Szczecin za godną do naśladowania społeczną odpowiedzialność biznesu.

Byliśmy i…

Opublikowany przez Północna Izba Gospodarcza Poniedziałek, 14 grudnia 2020

Organizowany cyklicznie przez Północną Izbą Gospodarczą plebiscyt na „Przedsiębiorcę oraz Pracodawcę Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego” tym razem odbył się w nieco zmienionej formule. Wyróżnienia powędrowały bowiem do tych firm, które w dobie pandemii najmocniej zaangażowały się w życie społeczne i wspomniane działania z zakresu CSR (Corporate Social Responsibility).

Północna Izba Gospodarcza jest niezależną organizacją powołaną w celu ochrony interesów zrzeszonych w niej przedsiębiorców, a także wspierania ich rozwoju. Została zainicjowana w 1997 roku w Szczecinie przez 60 lokalnych firm. Obecnie skupia blisko 1500 podmiotów i jest największą izbą gospodarczą w Polsce. Oddziały Północnej Izby Gospodarczej znajdują się na terenie Świnoujścia, Koszalina, Wałcza, Myśliborza i Choszczna.

Prymarnym celem PIG jest tworzenie odpowiednich warunków rozwoju i unowocześniania życia gospodarczego, wspieranie przedsięwzięć członków oraz działanie na rzecz rozwoju międzyregionalnych i międzynarodowych kontaktów gospodarczych. W tym celu Izba regularnie przygotowuje oferty bezpłatnych i dofinansowanych szkoleń, konsultacji, czy wyjazdów turystycznych i biznesowych, a dodatkowo monitoruje projekty unijne, które mogą przyczynić się do rozwoju gospodarczego całego regionu zachodniopomorskiego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sztuka żeglowania: pasja, która łączy sport i przygodę
Sztuka żeglowania: pasja, która łączy sport i przygodę
Odkryj fascynujący świat żeglarstwa pełen sportowej rywalizacji i ekscytującej przygody. Dowiedz się, dlaczego żeglowanie to pasja, która łączy miliony ludzi na całym świecie.
Rynek transmisji sportowych w Polsce coraz bardziej rozproszony. Co to oznacza dla kibiców?
Rynek transmisji sportowych w Polsce coraz bardziej rozproszony. Co to oznacza dla kibiców?
Jesteś pasjonatem sportu? Uwielbiasz śledzić rozgrywki na żywo? Sprawdź, jak przez lata zmieniał się rynek transmisji sportowych.
Ile zarabiają najlepsi zawodnicy darta na świecie?
Ile zarabiają najlepsi zawodnicy darta na świecie?
Dart – sport niszowy czy poważny biznes? Oto jak wyglądają zarobki najlepszych graczy na świecie!
Ostatnie wpisy