Polecamy

Lewandowski wchodzi w gaming. Jego pomysł będzie kosztował krocie!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Robert Lewandowski poszerza swoją działalność na rynku biznesowym. Tym razem polski snajper postanowił zainwestować w produkt związany z gamingiem. 

Świeżo upieczony zdobywca tytułu sportowca roku w Polsce przed tygodniem rozpoczął współpracę z firmą Aimcontrollers, która zajmuje się produkcją personalizowanych padów. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się sprzęt zarówno do komputerów, jak i konsol takich jak Xbox czy PlayStation 4 i 5.

Dzięki współpracy Lewandowskiego z Aimcontrollers na fanów gier czeka prawdziwa gratka w postaci specjalnych padów, których wyjątkowy design kojarzy się właśnie z kapitanem reprezentacji Polski. Ponadto kontrolery zostały wyposażone w kilka dodatkowe funkcji, za których sprawą gracz może m.in. sprawniej wykonywać wślizgi i drybling.
Limitowana edycja padów z oznaczeniem RL9 od kilku dni widnieje na oficjalnej stronie Aimcontrollers. Kontrolery obejmuje dożywotnia gwarancja. Cena takiego sprzętu waha się zaś pomiędzy 219 euro a 315 euro.

Zdj. główne: Andreas Haslinger/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sitting is the new smoking! O tym, dlaczego siedzący tryb pracy skraca nasze życie
Sitting is the new smoking! O tym, dlaczego siedzący tryb pracy skraca nasze życie
Siedzący tryb życia, zwłaszcza wymuszony przez pracę, może nieść za sobą szereg negatywnych konsekwencji. Sitting is the smoking - dowiedz się czym jest i jak zadbać o swoje zdrowie!
FIWE Future Star – zgłoś się do konkursu!
FIWE Future Star – zgłoś się do konkursu!
Wyróżniasz się na scenie sportów walki? Twoi klienci traktują trening z Tobą jako trenerem personalnym jak przyjemność i wracają po […]
Gadżety ułatwiające monitorowanie treningu
Gadżety ułatwiające monitorowanie treningu
Zastanawiasz się nad kupieniem smartwatcha? Podpowiadamy, który wybrać!
Ostatnie wpisy