Polecamy

Lewandowski wchodzi w gaming. Jego pomysł będzie kosztował krocie!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Robert Lewandowski poszerza swoją działalność na rynku biznesowym. Tym razem polski snajper postanowił zainwestować w produkt związany z gamingiem. 

Świeżo upieczony zdobywca tytułu sportowca roku w Polsce przed tygodniem rozpoczął współpracę z firmą Aimcontrollers, która zajmuje się produkcją personalizowanych padów. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się sprzęt zarówno do komputerów, jak i konsol takich jak Xbox czy PlayStation 4 i 5.

Dzięki współpracy Lewandowskiego z Aimcontrollers na fanów gier czeka prawdziwa gratka w postaci specjalnych padów, których wyjątkowy design kojarzy się właśnie z kapitanem reprezentacji Polski. Ponadto kontrolery zostały wyposażone w kilka dodatkowe funkcji, za których sprawą gracz może m.in. sprawniej wykonywać wślizgi i drybling.
Limitowana edycja padów z oznaczeniem RL9 od kilku dni widnieje na oficjalnej stronie Aimcontrollers. Kontrolery obejmuje dożywotnia gwarancja. Cena takiego sprzętu waha się zaś pomiędzy 219 euro a 315 euro.

Zdj. główne: Andreas Haslinger/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Już niedługo igrzyska olimpijskie w Pekinie. Jak prezentują się pod względem finansowym?
Już niedługo igrzyska olimpijskie w Pekinie. Jak prezentują się pod względem finansowym?
W wydarzeniach na skalę światową każdorazowo w grę wchodzą niebagatelne kwoty. Ile kosztowały nowe obiekty sportowe na zimowe igrzyska w Pekinie?
Liga miliarderów. Ile warte są największe kluby NBA?
Liga miliarderów. Ile warte są największe kluby NBA?
Dowiedz się, ile warte są kluby NBA - najlepszej koszykarskiej ligi świata, która nieprzypadkowo nazywana jest ligą krezusów albo miliarderów.
Sztuka jeździectwa: tajemnice i techniki trenowania koni sportowych
Sztuka jeździectwa: tajemnice i techniki trenowania koni sportowych
Odkryj sekrety i techniki treningu koni sportowych, zdobądź praktyczną wiedzę o sztuce jeździectwa i doskonal swoje umiejętności z naszym pełnym przewodnikiem.
Ostatnie wpisy