Polecamy

Lewandowski wchodzi w gaming. Jego pomysł będzie kosztował krocie!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Robert Lewandowski poszerza swoją działalność na rynku biznesowym. Tym razem polski snajper postanowił zainwestować w produkt związany z gamingiem. 

Świeżo upieczony zdobywca tytułu sportowca roku w Polsce przed tygodniem rozpoczął współpracę z firmą Aimcontrollers, która zajmuje się produkcją personalizowanych padów. Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się sprzęt zarówno do komputerów, jak i konsol takich jak Xbox czy PlayStation 4 i 5.

Dzięki współpracy Lewandowskiego z Aimcontrollers na fanów gier czeka prawdziwa gratka w postaci specjalnych padów, których wyjątkowy design kojarzy się właśnie z kapitanem reprezentacji Polski. Ponadto kontrolery zostały wyposażone w kilka dodatkowe funkcji, za których sprawą gracz może m.in. sprawniej wykonywać wślizgi i drybling.
Limitowana edycja padów z oznaczeniem RL9 od kilku dni widnieje na oficjalnej stronie Aimcontrollers. Kontrolery obejmuje dożywotnia gwarancja. Cena takiego sprzętu waha się zaś pomiędzy 219 euro a 315 euro.

Zdj. główne: Andreas Haslinger/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Słoweński nadawca nabył prawa do transmisji meczów PGNiG Superligi
Słoweński nadawca nabył prawa do transmisji meczów PGNiG Superligi
Superliga Sp. z o.o. podpisała w marcu nową umowę na zagraniczne transmisje z rozgrywek PGNiG Superligi. „Słowenia jest krajem, w którym piłka ręczna jest uznawana za jedną z królowych sportów zespołowych. To ogromna radość, że pokażemy właśnie tam zmagania naszych szczypiornistów” - mówi prezes Marek Janicki.
Jak oznakowanie transformatorów wpływa na ich efektywność i bezpieczeństwo?
Jak oznakowanie transformatorów wpływa na ich efektywność i bezpieczeństwo?
Oznakowanie transformatorów odgrywa kluczową rolę w poprawie ich wydajności i zapewnia bezpieczeństwo. Poznaj, jak robią to różne rodzaje oznakowań i dlaczego są tak ważne.
Jak wygląda finansowanie sportu przez spółki skarbu państwa?
Jak wygląda finansowanie sportu przez spółki skarbu państwa?
Polskie spółki skarbu państwa regularnie inwestują w rozwój i promocję krajowego sportu. Oto firmy, które przeznaczają na ten cel najwięcej środków.
Ostatnie wpisy