Polecamy

WTS Sparta Wrocław rozszerza współpracę z partnerami biznesowymi

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Firma Beckhoff Automation Polska została nowym Sponsorem Głównym czołowej drużyny żużlowej WTS Sparta Wrocław. W tym tygodniu kierownictwo dolnośląskiego klubu poinformowało także o przedłużeniu współpracy z dotychczasowym partnerem – wrocławską hurtownią materiałów budowlanych Goja.

„Spartanie” wywalczyli w ubiegłym sezonie brązowy medal w PGE Ekstralidze, rozstrzygając na swoją korzyść kluczowy dwumecz z Falubazem Zielona Góra. Ambicje w gabinetach przy Paderewskiego 35 są jednak większe i sięgają mistrzostwa Polski, które żółto-czerwoni po raz ostatni świętowali w 2006 roku. Pod względem organizacyjnym oraz finansowym wrocławianom nie brakuje niczego, aby w nadchodzących rozgrywkach rywalizować o najwyższe cele.

Budżet Betard Sparty (pod taką nazwą drużyna ze stolicy Dolnego Śląska występuje w lidze – red.) jest jednym z najwyższych w ekstraligowej stawce (ok. 9 mln złotych, źródło: Przegląd Sportowy), a niebawem zostanie jeszcze zasilony kolejnymi wpływami od sponsorów. Firma Beckhoff Automation Polska – czołowe przedsiębiorstwo z krajowej branży systemów automatyki przemysłowej – będzie od tego roku Sponsorem Głównym trzeciej drużyny najlepszej żużlowej ligi świata!

„W biznesie – tak, jak w sporcie – najważniejsze są dla nas zasady fair-play, dlatego cieszymy się, że możemy być częścią tak wyjątkowej sportowej inicjatywy. Mamy nadzieję, że niedługo bezpiecznie spotkamy się na stadionie, aby kibicować naszym zawodnikom i dzielić sportowe emocje związane z nadchodzącym sezonem żużlowym” – powiedział Zbigniew Piątek, Prezes Zarządu firmy Beckhoff.

„Gdy rok temu firma Beckhoff dołączyła do grona sponsorów Klubu, miałem nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy. Dziś mam wielką satysfakcję, że WTS okazało się wartościowym partnerem biznesowym i przedłużyliśmy współpracę o kolejny rok” – dodał Andrzej Rusko, Prezes WTS Sparty Wrocław.

Beckhoff Automation w sezonie 2021 nadal z nami 💛❤

Więcej: https://wts.pl/beckhoff-automation-polska-rozszerza-wspolprace-z-wts-sparta-wroclaw/

#wSparcie2021

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Piątek, 12 lutego 2021

W procesie finansowania wrocławskiego klubu nadal będzie partycypować także hurtownia materiałów budowlanych Goja, która wspiera Spartę nieprzerwanie od 2018 roku.

„Współpraca z WTS daje nam sporo satysfakcji. Nie tylko od strony biznesowej, ponieważ prywatnie także jesteśmy kibicami. W trakcie ostatnich trzech lat wspólnie świętowaliśmy trzy medale drużynowych mistrzostw Polski i mamy nadzieję, że w sezonie 2021 będzie podobnie” – powiedział Grzegorz Obara, właściciel firmy Goja.

„Goja to dziś już dla nas wieloletni partner, dlatego tym bardziej cieszę się z podpisania nowej umowy. Przed nami kolejny wymagający sezon. Dobrze mieć takich sprawdzonych partnerów” – podsumował Rusko.

Czwarty sezon razem 💛❤ GOJA – Hurtownia Materiałów Budowlanych

Szczegóły: https://wts.pl/hurtownia-materialow-budowlanych-goja-po-raz-czwarty-z-nami/

Dziękujemy! #wSparcie2021

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Środa, 10 lutego 2021

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*