Polecamy

Branżowe turnieje w halowej piłce nożnej przełożone

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trwająca pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia zmusiły organizatorów popularnych turniejów branżowych w futsalu na przeniesienie wszystkich imprez zaplanowanych na ostatni miesiąc. Dopiero w kwietniu przyszłego roku dojdzie zatem do piłkarskiej rywalizacji przedstawicieli sektorów spożywczego, transportowego, logistycznego, budowlanego, meblarskiego i drzewnego, chemicznego i farmaceutycznego, czy górniczo-hutniczego.

Pierwotnie wszystkie wspomniane turnieje miały odbyć się w pierwszy weekend grudnia na terenie Łodzi, jednak w trosce o bezpieczeństwo uczestników organizator zdecydował o kolejnym przełożeniu branżowych zmagań. Jeśli koronawirus znów nie pokrzyżuje planów, reprezentanci poszczególnych firm powalczą o tytuł najlepszej drużyny w swoim sektorze w dniach 17-18 kwietnia 2021 roku. Gospodarzem rozgrywek będzie tym razem Kraków.

❗️❗️❗️ WAŻNY KOMUNIKAT ❗️❗️❗️
W związku z sytuacją społeczną panującą w naszym kraju, która dotyczy pandemii…

Opublikowany przez Almar-Sport Czwartek, 5 listopada 2020

Branżowe turnieje w halowej piłce nożnej, jak również innych popularnych dyscyplinach zespołowych (siatkówka, koszykówka), zaczęły zyskiwać w naszym kraju coraz większą popularność, o czym pisaliśmy w oddzielnym artykule. Za kwestie organizacyjne i logistyczne tych przedsięwzięć odpowiada niezmiennie Almar-Sport. Wałbrzyska firma zajmuje się organizacją różnych rozgrywek sportowych dla firm i zakładów pracy już od przeszło 15 lat.

Szczegółowe informacje na temat turniejów dla firm można uzyskać pod numerami telefonów 506 494 262 i 609 203 045 lub drogą mailową: [email protected] oraz [email protected].

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile rosyjski sport straci na wojnie? Ogromne pieniądze!
Ile rosyjski sport straci na wojnie? Ogromne pieniądze!
Rosyjski sport u progu upadku? Na pewno finansowego! Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak zła.
Jak głowice termostatyczne mogą zwiększyć efektywność energetyczną twojego domu?
Jak głowice termostatyczne mogą zwiększyć efektywność energetyczną twojego domu?
Poznaj nieznane korzyści korzystania z głowic termostatycznych w domu. Zrozum, jak mogą one przyczynić się do znaczącej oszczędności energii i zredukować Twoje rachunki za ogrzewanie.
Jak terapia dla par może pomóc w radzeniu sobie z trichotilomanią i samookaleczeniem?
Jak terapia dla par może pomóc w radzeniu sobie z trichotilomanią i samookaleczeniem?
Artykuł wyjaśnia, w jaki sposób terapia dla par może przyczynić się do radzenia sobie z trichotilomanią i samookaleczeniem. Dowiedz się, jak profesjonalne wsparcie pomaga rozwiązywać te trudne problemy.
Ostatnie wpisy