Polecamy

Partnerzy Rakowa Częstochowa przedłużyli umowy sponsorskie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Świetne wyniki sportowe Rakowa Częstochowa przekładają się także na sferę biznesową. W tym tygodniu klub spod Jasnej Góry poinformował o przedłużeniu umów z dwoma ważnymi partnerami – przedsiębiorstwem odzieżowo-tekstylnym Modeo oraz autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Drużyna prowadzona przez trenera Marka Papszuna jest jedną z największych rewelacji obecnego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Czerwono-Niebiescy zajmują aktualnie 3. miejsce w ligowej tabeli, ustępując jedynie Legii Warszawa i Pogoni Szczecin. Niewielka strata punktowa do lidera sprawia jednak, że przy Limanowskiego 83 mogą realnie myśleć o walce o mistrzostwo, zwłaszcza że częstochowski klub jest teraz bardzo odpowiedzialnie zarządzany.

Obecny budżet Rakowa wynosi ok. 22 mln zł, z czego ponad 30% stanowi transza za prawa telewizyjne od Canal+. Pozostała część wpływów pochodzi m.in. od sponsorów strategicznych oraz partnerów biznesowych, takich jak Mercedes-Benz Grupa Wróbel czy Modeo. Obie te firmy zdecydowały się właśnie przedłużyć współpracę z klubem zarządzanym przez Wojciecha Cygana.

Mercedes-Benz Grupa Wróbel to jedna z największych w naszym kraju sieci salonów i serwisów samochodowych, funkcjonująca na rynku już od 1989 roku. Firma prowadzi na terenie całej Polski dziewięć oddziałów Mercedes-Benz, a jeden z nich mieści się w miejscowości Poczesna pod Częstochową.

❗ Kolejna firma przedłużyła z nami umowę.

Mercedes-Benz Grupa Wróbel to sieć salonów samochodowych, która powstała w…

Opublikowany przez Raków Częstochowa Środa, 3 lutego 2021

Założona w tym samym roku Hurtownia Modeo zajmuje się natomiast importem oraz produkcją odzieży, tekstyliów domowych, a także gadżetów reklamowych.

❗ Modeo – Odzież reklamowa, nadruki i hafty zostaje z nami na dłużej.

Modeo istnieje na rynku od 1989 roku. Firma od…

Opublikowany przez Raków Częstochowa Czwartek, 4 lutego 2021

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego wartość reklamowa Roberta Lewandowskiego jest nieproporcjonalna do sukcesów sportowych?
Dlaczego wartość reklamowa Roberta Lewandowskiego jest nieproporcjonalna do sukcesów sportowych?
Robert Lewandowski został wybrany przez UEFA i FIFA najlepszym piłkarzem 2020 roku. Czy przełoży się to na wzrost jego wartości reklamowej?
Jak wybrać idealny sprzęt dla początkującego miłośnika wędkarstwa?
Jak wybrać idealny sprzęt dla początkującego miłośnika wędkarstwa?
Zastanawiasz się, który sprzęt wędkarski będzie idealny dla początkującego? Odkryj praktyczne wskazówki i porady, które pomogą Ci zrobić najlepszy wybór.
Jak krople Vibron wspomagają utratę wagi poprzez przyspieszenie metabolizmu
Jak krople Vibron wspomagają utratę wagi poprzez przyspieszenie metabolizmu
Dowiedz się, jak krople Vibron promują zrównoważoną utratę wagi, przyspieszając metabolizm. Sprawdź, jak działa ten naturalny suplement diety.
Ostatnie wpisy