Polecamy

Największe ligi szóstek w Polsce dla pracowników

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piłka nożna to świetny sposób na zacieśnianie więzi międzyludzkich. Dotyczy to także pracowników – oto największe ligi szóstek przeznaczone dla osób pracujących na co dzień w biurze! 

Firmowa Liga Mistrzów 

Organizatorzy Biznesowej Ligi Firm proponują uczestnikom aż 8 meczów rozgrywanych na najlepszym obiekcie sportowym w Warszawie – Soccer Arenie. Dodatkowo amatorzy piłki nożnej otrzymują dostęp do jakościowego sprzętu marki Adidas. Spotkania w ramach biznesowej ligi mistrzów odbywają się w wymiarze czasowym 2 × 20 minut. Na 3 najlepsze zespoły czekają unikalne puchary i medale.

Mrozowska Liga Szóstek 

Mrozowska Liga Szóstek przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych, w tym także dla firm. Dzięki tym rozgrywkom pracodawca może nie tylko zaprezentować swoją markę na szeroką skalę, ale przede wszystkim zintegrować pracowników. Czas trwania meczów wynosi tutaj 2 × 25 minut, zaś przydział punktów za dane spotkanie jest taki sam, jak w przypadku profesjonalnych rozgrywek piłkarskich.

Futbolowa Liga Szóstek

Kolejnymi rozgrywkami, w których z powodzeniem mogą występować pracownicy firm, jest Futbolowa Liga Szóstek. Spotkania w ramach turnieju o bogatej historii odbywają się na małe bramki o wymiarach 2 × 5 metrów. Na potrzeby meczów pełnowymiarowe boiska dzielone są na mniejsze segmenty o wymiarach zbliżonych do popularnych orlików.

Zdj. główne: Pascal Swier/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Automatyzacja procesu dekretacji faktur – jak technologia OCR może zoptymalizować Twoje biuro
Automatyzacja procesu dekretacji faktur – jak technologia OCR może zoptymalizować Twoje biuro
Dowiedz się, jak technologia OCR może przekształcić proces dekretacji faktur, zwiększając efektywność i oszczędzając czas w Twoim biurze.
Czy sponsoring sportowy jest skutecznym narzędziem marketingowym?
Czy sponsoring sportowy jest skutecznym narzędziem marketingowym?
Odkryj, jak sponsoring sportowy może stać się kluczowym elementem Twojej strategii marketingowej. Poznaj zalety i wyzwania tego typu reklamy oraz dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać je dla swojej firmy.
Ściskacz do rąk – sposób na zachowanie pełnej sprawności nadgarstków i dłoni
Ściskacz do rąk – sposób na zachowanie pełnej sprawności nadgarstków i dłoni
Ściskacz do rąk to niezwykle praktyczny przyrząd służący do ćwiczenia mięśni dłoni, nadgarstków i przedramion. Dowiedz się, jaki wybrać!
Ostatnie wpisy