Polecamy

Legalni bukmacherzy, którzy sponsorują polskie drużyny piłkarskie

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy specjalizujące się w zakładach bukmacherskich to od kilkunastu lat jedni z kluczowych sponsorów zarówno wydarzeń sportowych, jak i klubów oraz lig piłkarskich. Oto zestawienie najpopularniejszych bukmacherów oraz drużyn, które znajdują się pod ich „opieką”.

Fortuna – Legia Warszawa

Legia Warszawa to drużyna, która nieprzerwanie od 2011 roku generuje najwyższe zyski spośród wszystkich klubów polskiej Ekstraklasy. W 2019 roku wyniosły one prawie 125 000 000 milionów złotych. Pierwsza umowa zawarta przez Legię Warszawa z firmą bukmacherską obowiązywała od 2014 do 2017 roku i gwarantowała drużynie przychód na poziomie 10 000 000 rocznie. Współpraca między partnerami biznesowymi trwa nadal (co najmniej do 2022 roku), lecz od aktualnego sezonu przybrała nieco odmienną formułę. Fortuna jest aktualnie nie tytularnym, lecz oficjalnym sponsorem Legii Warszawa. Jej logotyp znajduje się na tyłach koszulek zawodników.

Fortuna sponsorem głównym Legii do 2022 roku

Już wiele sukcesów za nami, a przed nami kolejne. Razem z eFortuna.pl gramy dalej! 🤝

➡ http://legia.com/aktualnosci/fortuna-sponsorem-glownym-legii-do-2022-roku-60787

Opublikowany przez Legia Warszawa Czwartek, 14 lutego 2019

STS – Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lublin, Górnik Zabrze

Największy polski bukmacher – STS – sponsoruje między innymi drużynę Lech Poznań. Jest sponsorem strategicznym, a co za tym idzie – umowa dotyczy zarówno logotypu na strojach, ściankach oraz bandach, jak i różnego rodzaju akcji promocyjnych. Współpraca między podmiotami trwa od 2013 i obowiązywać będzie co najmniej do 2023 roku.

Hot news: Sponsorem strategicznym Lecha został STS 💙🤍

Gramy razem od 2013 roku i do kart tej współpracy dopiszemy kolejne rozdziały! ✍ Dobrze wiesz, że #WartoWspierać

Opublikowany przez Lech Poznań Wtorek, 18 sierpnia 2020

STS jest również sponsorem Jagiellonii Białystok. Z drużyną jest on związany od 2017 roku. Początkowo umowa miała obowiązywać przez okres 2 lat, lecz w 2019 roku została przedłużona o kolejne dwa. STS to zarówno główny sponsor, jak i oficjalny bukmacher wspomnianej powyżej drużyny. Logo firmy znajduje się na przodzie koszulek piłkarzy, bandach stałych i ledowych, ściankach prasowych, stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Dodatkowo współpraca obejmuje szereg akcji aktywizujących kibiców.

Firma bukmacherska sponsoruje również Zagłębie Lublin. Umowa pomiędzy podmiotami została podpisana w lipcu 2019 roku na okres 2 lat. Logo STS znajduje się na rękawach koszulek zawodników, ekranach LED, ściankach prasowych, stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Bukmacher regularnie przeprowadza także akcje marketingowe skierowane do kibiców z województwa lubuskiego.

Rozpoczynamy współpracę z STS! 🤝🔥 Największy polski bukmacher został naszym oficjalnym bukmacherem i sponsorem na…

Opublikowany przez Zagłębie Lubin Czwartek, 11 lipca 2019

Następną z drużyn piłkarskich sponsorowanych przez STS jest Górnik Zabrze. Współpraca została nawiązana w lipcu 2016 roku, a 2 lata później została przedłużona o 3 lata. Wspomniany powyżej bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu. Jego logo znajduje się na rękawach koszulek piłkarzy, banerach stadionowych, stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo na mocy zapisów umowy możliwe jest przekazywanie przed każdym meczem puli biletów i VIP-owskich zaproszeń, które wygrać można w różnego rodzaju konkursach przeprowadzanych w punktach STS oraz w social mediach.

LV BET – Wisła Kraków, Wisła Płock

Firma bukmacherska LV BET od 2018 roku jest sponsorem głównym drużyny Wisła Kraków. Jej logo znajduje się na przodzie koszulek piłkarzy. Współpraca między podmiotami obowiązuje do czerwca 2021 roku. Wspomniany bukmacher od 2017 roku współpracuje także z Wisłą Płock. Na mocy umowy logo LV BET eksponowane jest na terenie stadionu i w mediach społecznościowych. Realizowane są też różnego rodzaju działania aktywizujące kibiców Wisły Płock. Warto wspomnieć tutaj także o współpracy między LV BET a Stalą Mielec, która obowiązywać będzie co najmniej do końca tego roku. Logo bukmachera znaleźć można na bandach LED, stadionie, ściankach prasowych, telewizji klubowej, stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Zdjęcie wyróżniające: Jacek Prondzynski / legia.com – materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pływające hotele pięciogwiazdkowe. Jeff Bezos, Bill Gates, Roman Abramowicz i ich luksusowe jachty
Pływające hotele pięciogwiazdkowe. Jeff Bezos, Bill Gates, Roman Abramowicz i ich luksusowe jachty
Ogromne pieniądze wiążą się z ogromnymi przywilejami, a jednym z nich jest spełnianie swoich zachcianek niezależnie od ceny. Przedstawiamy jachty najbogatszych ludzi na świecie – robią wrażenie!
Jaki wpływ ma masaż relaksacyjny na ciało?
Jaki wpływ ma masaż relaksacyjny na ciało?
Masaż relaksacyjny to popularna forma terapii, która jest stosowana w celu złagodzenia napięcia mięśniowego i stresu oraz poprawy ogólnego samopoczucia. Choć wiele osób wie, że masaż relaksacyjny działa kojąco na umysł, nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jakie korzyści może przynieść dla ciała.
Branżowe turnieje w halowej piłce nożnej przełożone
Branżowe turnieje w halowej piłce nożnej przełożone
Organizator popularnych turniejów futsalowych dla różnych branż poinformował w tym miesiącu o ponownym przeniesieniu wszystkich imprez. Powodem tej decyzji jest nasilająca się pandemia.
Ostatnie wpisy