Polecamy

Pomysły na sportową integrację pracowników

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Integracja pracowników to bardzo ważny element, o którym wielu pracodawców zapomina albo nie przywiązuje do niego wystarczającej uwagi. Zintegrowani pracownicy lepiej współpracują, a to przekłada się na wydajniejszą pracę. Z dobrej atmosfery skorzysta zarówno pracownik, jak i pracodawca.

Zawody w strzelaniu

Aby odnieść sukces, musisz najpierw ocenić i kontrolować wszystkie zmienne, takie jak wyczucie czasu, odczytywanie wiatru itp. Wszystko to przed wykonaniem fizycznej umiejętności zajęcia pozycji, pociągnięcia za spust i wykonania czynności.

Sporty strzeleckie, zarówno te, gdzie używana jest wiatrówka, jak i inne bronie dystansowe, wymagają intensywnych, krótkich momentów koncentracji, aby osiągnąć dobrą formę. Jest to konieczne, aby stworzyć powtarzalny proces, który prowadzi do konsekwentnego celowania i dobrych grup strzałów.

Podczas tego procesu umysł musi odciąć się od wszelkich innych myśli i skupić się wyłącznie na celu końcowym. Prawidłowe ułożenie palca na spuście, wyregulowana pozycja, powolny i równomierny oddech. Wszystko to jest możliwe tylko wtedy, gdy twój umysł jest całkowicie skupiony.

 

Wiatrówka krótka, pistolet wiatrówkowy, replika CO2! Jak to wybrać?

Wiatrówka krótka i replika pistoletu to świetna zabawa i doskonały wstęp do przygody ze strzelectwem.

❗❗❗ NASZ SKLEP: https://kolba.pl/Sklep_Kolba 👈
❗❗❗ YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCzaQQrnMsWwESJlyVZPsQNQ 👈
❗❗❗ INSTAGRAM: https://kolba.pl/Insta_Kolba 👈

WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

Wiatrówki krótkie, pistolety wiatrówkowe czy też repliki, wszystkie te nazwy odnoszą się do sprzętu strzeleckiego z energią kinetyczna do 17 J i dostępnego w sklepie Kolba.pl bez pozwolenia na broń. Zobacz, na co zwrócić uwagę, gdy wybierasz pierwszy pistolet wiatrówkowy.

Zobacz ofertę wiatrówek krótkich w sklepie Kolba.pl
https://bit.ly/2XforxR

#wiatrówka krótka #replika pistoletu #pistolet

Opublikowany przez Kolba Wtorek, 18 sierpnia 2020

 

Tenis

Jako sport zespołowy, tenis jest rozgrywany z partnerem deblowym lub dwoma graczami po obu stronach kortu. Do gry nie potrzeba dużego wyposażenia. Będziesz potrzebował jedynie rakiety tenisowej i piłek tenisowych.

Zasady gry w tenisa są łatwe do zrozumienia, ale opanowanie wielu uderzeń w grze może być wymagające i wymagane jest wiele godzin ćwiczeń. Jeśli zdecydujesz się uprawiać ten sport zespołowy, nauczysz się cierpliwości, zaufania, dyscypliny i, co najważniejsze, zbudujesz cenne umiejętności, które można zastosować w innych dziedzinach życia.

Piłka ręczna

W piłce ręcznej dwie drużyny po siedmiu graczy mierzą się na boisku w szybkiej i strategicznej grze. Chociaż piłka ręczna ma wiele elementów innych sportów, takich jak role, jest wyjątkowa pod względem wykorzystywanych umiejętności i zastosowaniu różnych taktyk. Każdy członek drużyny jest zobowiązany do szybkiego myślenia i zaufania do zawodników na boisku.

Gra jest łatwa do wstępnego pojęcia, ale trudna do opanowania. Z czasem gracze będą się dobrze bawić, budować relacje i tworzyć stosowną wytrzymałość psychiczną, którą można wykorzystać w pracy.

Wioślarstwo

Ten sport zespołowy obraca się wokół współpracy i partnerstwa. Zwykle z udziałem ośmiu osób na jednej łodzi, wiosłowanie wymaga wysiłku i ciężkiej pracy wszystkich członków drużyny. Różni się od wielu sportów, zarówno ze względu na swoje miejsce (woda), jak i wyposażenie. Co więcej, podczas tego sportu cała załoga stale siedzi, więc bardziej niż cokolwiek innego ludzie skupiają się na sile ramion i tzw. rdzenia.

Piłka nożna

Piłka nożna to sport, w którym występuje 11 zawodników w każdej drużynie. Wymaga wielozadaniowości poprzez umiejętności koordynacji nóg, jednocześnie zwracając uwagę zarówno na swoich kolegów z drużyny, jak i na drużynę przeciwną na boisku. Piłka nożna nie wymaga drogiego, specjalistycznego ekwipunku: wszystko, czego Ci trzeba to piłka, dwie bramki i strój. Główną ideą gry jest trafienie piłką do bramki. Podczas gdy pomysł jest dość prosty i wydaje się łatwy w realizacji, to jego wykonanie wymaga intensywnej praktyki i dyscypliny. Podczas gry w piłkę nożną gracze mają obowiązek polegania na umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości i wytrwałości.

Pływanie

Pływanie można uprawiać indywidualnie, jednak w wyścigach pływackich w drużynie znajdują się cztery osoby. Każdy członek będzie pływał innym stylem i pokonywał tor indywidualnie Podobnie jak w prawdziwych wyścigach lądowych, pływanie wymaga wsparcia i optymalnej wydajności od wszystkich sportowców. Pływanie nie wymaga sprzętu, koncentrując się na sile fizycznej i odporności psychicznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sztuka gry na koniu: tajniki elitarnego sportu
Sztuka gry na koniu: tajniki elitarnego sportu
Podglądanie elitarnego świata jeździectwa nigdy nie było łatwiejsze. Odkryj tajniki i strategie, które tworzą sztukę gry na koniu, a także dowiedz się, co sprawia, że sport ten jest tak fascynujący i wymagań.
Jak odpowiednio dbać o podzespoły plotera dla dłuższej jego żywotności?
Jak odpowiednio dbać o podzespoły plotera dla dłuższej jego żywotności?
Zadbaj o swój ploter i ciesz się jego długotrwałym stosowaniem dzięki naszym praktycznym wskazówkom na temat utrzymania i serwisowania podzespołów.
Jak terapia dla par może pomóc w radzeniu sobie z trichotilomanią i samookaleczeniem?
Jak terapia dla par może pomóc w radzeniu sobie z trichotilomanią i samookaleczeniem?
Artykuł wyjaśnia, w jaki sposób terapia dla par może przyczynić się do radzenia sobie z trichotilomanią i samookaleczeniem. Dowiedz się, jak profesjonalne wsparcie pomaga rozwiązywać te trudne problemy.
Ostatnie wpisy