Polecamy

Dealerzy aut, bukmacherzy, firmy odzieżowe i spożywcze – kto sponsoruje FAME MMA?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

FAME MMA cieszy się niesłabnącą popularnością i w rezultacie przyciąga kolejnych, coraz bardziej wpływowych sponsorów. Jakie firmy reklamują się obecnie przy okazji największych gal freak fight w Polsce?

FAME MMA od samego początku stanowiło ideę równie intrygującą, co kontrowersyjną. Przed kilkoma laty podchodzono do owego pomysłu bardzo sceptycznie – freak fight kojarzył się przede wszystkim z patologią i patostreamami. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę także organizatorzy tego śmiałego przedsięwzięcia, którzy nie do końca wiedzieli, jakiego odbioru mogą się spodziewać. Problematyczne okazało się również znalezienie sponsorów chętnych do zainwestowania w tak niepewny biznes. Podczas pierwszej gali w 2018 roku w klatce reklamowały się tylko dwie firmy – LV BET (bukmacher) oraz HotPay (system płatności internetowych).

Dziś można śmiało powiedzieć, że pomimo początkowych wątpliwości FAME MMA okazało się strzałem w dziesiątkę. Wystarczy przytoczyć statystyki, według których w 2021 roku przy okazji gali FAME 13 fani wykupili łącznie aż 524 000 licencji PPV! Wraz z niepodważalnym sukcesem pojawili się kolejni sponsorzy z najróżniejszych dziedzin, dzięki którym FAME MMA może się rozwijać. Odgrywają na tyle istotną rolę, że podczas gal i innych programów na żywo przedstawiana jest ich pełna lista. Czyje reklamy możemy aktualnie oglądać?

Betclic

Od czerwca 2020 roku sponsorem są zakłady bukmacherskie Betclic. Firma obsługuje gale FAME MMA na wyłączność i to właśnie u niej można zawierać zakłady dotyczące walk celebrytów. Współpraca pomiędzy instytucjami układa się na tyle dobrze, że jakiś czas temu parafowano nową umowę na lata 2022–2025. Co ciekawe, celem jest poszerzenie partnerstwa o przedsięwzięcia realizowane nie tylko w ramach FAME. W grę wchodzi m.in. niedawno powstała federacja MOVE. 

Premium Cars

Premium Cars to rodzinna działalność zajmująca się importem samochodów, motocykli, quadów, motorówek i skuterów wodnych z USA i Kanady, która również jest sponsorem od 2020 roku. Dealer może się pochwalić nienaganną reputacją i od dwóch lat stanowi wartościowego partnera dla kolejnych gal FAME MMA.

Denley

Denley to dom towarowy specjalizujący się w sprzedaży odzieży męskiej i damskiej. Na tym jednak towar proponowany przez sklep się nie kończy – w ofercie można znaleźć także niezwykle szeroką gamę rozmaitych dodatków i akcesoriów. Warto zaznaczyć, że firma posiada w 100 proc. polski kapitał.

5 posiłków dziennie

Choć wielu może się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, to FAME MMA stanowi pewną formę sportu. A tam, gdzie sport, tam musi się znaleźć miejsce dla zdrowego odżywiania. 5 posiłków dziennie to sponsor proponujący klientom dobrze zbilansowane i smaczne posiłki na każdy dzień. Firma cateringowa ma w ofercie 12 programów dietetycznych, a zainteresowani mogą skomponować własny jadłospis z 25 dań.

Kto jeszcze sponsoruje FAME MMA?

Wymienieni powyżej sponsorzy to nie wszystkie firmy, które reklamują się na galach FAME MMA. Zestawienie dopełniają Golden Bow Solutions (hurtownia kawy), Nexx Developer (wykonawca mieszkań i osiedli) oraz KRUK’s Different (szycie garniturów na miarę). FAME MMA posiada również własnych patronów medialnych, technicznych i medycznych – są to kolejno Super Express, StormCloud oraz MML Centrum Medyczne.

Zdj. główne: Erik Mclean/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przebiegają prestiżowe aukcje koni?
Jak przebiegają prestiżowe aukcje koni?
Aby móc wziąć udział w aukcji koni, należy pamiętać o kilku kluczowych zasadach. Najważniejszym w Polsce wydarzeniem tego typu jest Pride of Poland.
Z jakich udogodnień można korzystać w biurach urządzonych według zasad office wellness?
Z jakich udogodnień można korzystać w biurach urządzonych według zasad office wellness?
Office wellness to sprawdzony sposób na to, aby utrzymać środowisko pracy, które będzie sprzyjać zarówno efektywnemu wykonywaniu zawodowych obowiązków, jak […]
Mocni sponsorzy angażują się we wspieranie żeńskich klubów siatkarskich
Mocni sponsorzy angażują się we wspieranie żeńskich klubów siatkarskich
Firma Mentor S.A. została na początku lutego nowym partnerem Grot Budowlanych Łódź. Z kolei poznańskie przedsiębiorstwo energetyczne Enea S.A. nadal będzie sponsorem tytularnym PTPS Piła. Obie drużyny rywalizują w TAURON Lidze - najwyższej klasie żeńskich rozgrywek.
Ostatnie wpisy