Polecamy

Wyposażenie, akcesoria i produkty, które doceni każdy miłośnik survivalu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Survival to sztuka przetrwania, a dla niektórych pasja. Nie brakuje miłośników spędzania czasu na łonie natury, lecz w rejonach trudno dostępnych, wymagających, nierzadko dzikich i mało uczęszczanych przez ludzi. Mimo wszystko to możliwość przeżycia przygody i zobaczenia tego, co nie jest dostępne w przypadku standardowych ofert wycieczkowych.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy pasjonatami, czy po prostu lubimy być przygotowani na każdą okazję, rozważamy zakup niektórych produktów czy akcesoriów. Przyglądamy się propozycjom tych, które faktycznie warto nabyć, gdy survival jest nam bliski.

Poręczne, lekkie i składane naczynia

W trakcie survivalowych wypraw (choć nie tylko), nie obejdziemy się bez rozmaitych naczyń. Zamiast jednak wybierać te klasyczne, standardowe, które nie są poręczne, a do tego łatwo o ich uszkodzenia, zdecydowanie lepiej jest postawić na produkty składane. Mowa chociażby o kubkach, które są lekkie, nie zajmują wiele miejsca, a po zakończonym użytkowaniu można z łatwością zminimalizować ich rozmiary.

Takie naczynia wykonane są z materiałów wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia. Jednocześnie mówimy wciąż o produktach, które zostały przeznaczone do stosowania wraz z żywnością, więc można je stosować w pełni bezpiecznie. Ciekawym wyborem będzie np. pojemny, składany kubek, który dostępny jest na stronie https://karaluch.com.pl/

Z tego typu naczyń skorzystamy w dowolnych warunkach i podczas różnych okazji. Przydadzą się w trakcie survivalowych wypraw, ale i chociażby na kempingu.

Zestaw EDC – dla bezpieczeństwa i nie tylko

Możemy zdecydować się na kupno lub samodzielne stworzenie własnego zestawu EDC. Co to takiego? EDC, czyli EveryDay Carry to zestaw składający się z praktycznych, niewielkich rozmiarów produktów czy też akcesoriów, które mogą się przydać w ekstremalnych sytuacjach. Nie istnieją zasady odnośnie do kompletowania takiego zestawu. Warto jednak, aby znalazło się w nim źródło ognia, poza tym coś ostrego, a także źródło światła.

Gotowe zestawy składające się z najbardziej praktycznych i przydatnych produktów można kupić. Innym rozwiązaniem jest samodzielne stworzenie takiego zestawu, uwzględniając miejsce, do którego się wybieramy, panujące tam warunki czy też własne preferencje.

Koc termiczny – akcesorium, które może uratować zdrowie, a nawet życie

Koc termiczny, nazywany także folią termiczną, mieści się w dłoni i w małej kieszeni plecaka. Dwustronna folia to produkt, który może uratować zdrowie, a nawet życie – nasze lub osoby postronnej, która potrzebuje pomocy. Koc termiczny, którym zostanie okryte ciało, zapobiega wyziębieniu lub przegrzaniu. Ten survivalowy produkt przydać się może w najmniej oczekiwanych sytuacjach, dlatego warto go mieć zawsze pod ręką.

Survival to jedna z outdoorowych aktywności fizycznych, która ma coraz większe grono zwolenników. Jeśli dopiero się z nią zapoznajmy, ale i wtedy, gdy jesteśmy zaprawieni w bojach, nie możemy zapominać o odpowiednim wyposażeniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile będzie zarabiał trener polskich siatkarzy? Sprawdzamy!
Ile będzie zarabiał trener polskich siatkarzy? Sprawdzamy!
Czy nowy trener Polski ma szansę podpisać rekordowy kontrakt?
Jeszcze więcej dla najbogatszych. Czy Superliga zrewolucjonizuje światowy futbol?
Jeszcze więcej dla najbogatszych. Czy Superliga zrewolucjonizuje światowy futbol?
Nowe elitarne rozgrywki piłkarskie mogą wpłynąć na losy całego światowego futbolu i wprowadzić liczne nieporozumienia między UEFĄ a najlepszymi klubami. Dowiedz się więcej na temat Superligi!
Firmy wysokich lotów – kto wspiera finansowo skoczków narciarskich?
Firmy wysokich lotów – kto wspiera finansowo skoczków narciarskich?
Zazwyczaj ich nie zauważamy, ale to właśnie oni zza kulis pociągają za sznurki w świecie sportu. Poznaj firmy wspierające skoczków narciarskich!
Ostatnie wpisy