Polecamy

Rodzaje trofeów sportowych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Trofea to najbardziej ponadczasowa nagroda dla utalentowanych sportowców. Na rynku znajdziesz jednak wiele różnych rodzajów trofeów, które więc wybrać? Dowiedz się, jakie trofea sportowe sprawdzą się najlepiej podczas zawodów.

Medale dla sportowców

Jednym z najpopularniejszych rodzajów nagrody dla sportowców są medale. Zazwyczaj nagradza się nimi zawodników, którzy wywalczyli miejsce na podium, jednak często (zwłaszcza w przypadku zawodów szkolnych) medale jako formę podziękowania za udział w zawodach otrzymują również pozostali uczestnicy.

Medale sportowe znajdziesz w wielu różnych rozmiarach oraz z różnymi wzorami, a także, co najważniejsze, w kilku kolorach – w tym oczywiście złoty, srebrny i brązowy. Możesz także zdecydować się na zakup medali z grawerem lub z wklejką, która zapewni wysoką jakość wykonania w znacznie niższej cenie. Piękne medale dla sportowców znajdziesz na stronie internetowej Boccale.pl.

Sportowe puchary

Niemal tak samo dużą popularnością co medale, cieszą się puchary sportowe. Są one z pewnością bardziej efektowne, dlatego też nie tylko uhonorują najlepszych zawodników, ale także przyniosą przyjemne wspomnienia na długie lata wszystkim ich posiadaczom. Podobnie jak w przypadku medali, możesz wybierać spośród wielu rozmiarów, wzorów lub kolorów, a także zdecydować się na personalizację pucharu. Doskonałym pomysłem będzie na przykład naniesienie emblematu z konkretną dyscypliną sportową lub logo zawodów czy sponsorów. Możesz również zdecydować się na elegancki grawer.

Statuetki jako nagroda dla sportowców

Często wybieranym trofeum są również różnego rodzaju statuetki. Dają one możliwość znacznie większej personalizacji, ponieważ z powodzeniem możesz wybrać statuetkę w dowolnym kształcie. Dzięki temu będzie ona wspaniałym zwieńczeniem zawodów w danej dyscyplinie. Ponadto, podobnie jak w przypadku innych trofeów, możesz na niej umieść spersonalizowany grawer.

Zdj. główne: TrailRunnersDog/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Agent piłkarski – nowy zawód marzeń. Czy każdy może nim zostać?
Agent piłkarski – nowy zawód marzeń. Czy każdy może nim zostać?
Wielkie pieniądze i niezwykła przygoda. Jak zostać agentem piłkarskim w kilku krokach?
Co spakować na survival?
Co spakować na survival?
Survival to coraz bardziej popularne hobby, które adepci tej sztuki podejmują przede wszystkim latem. Zobacz, co spakować na swoją pierwszą w życiu sesję przetrwania w dziczy.
Rower trekkingowy do pracy i na wakacje. Uniwersalny towarzysz na dwóch kołach
Rower trekkingowy do pracy i na wakacje. Uniwersalny towarzysz na dwóch kołach
Szukasz roweru idealnego do miejskich przejażdżek i pokazującego pazur na leśnych duktach? Wybierz rower trekkingowy!
Ostatnie wpisy