Polecamy

Rodzaje trofeów sportowych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Trofea to najbardziej ponadczasowa nagroda dla utalentowanych sportowców. Na rynku znajdziesz jednak wiele różnych rodzajów trofeów, które więc wybrać? Dowiedz się, jakie trofea sportowe sprawdzą się najlepiej podczas zawodów.

Medale dla sportowców

Jednym z najpopularniejszych rodzajów nagrody dla sportowców są medale. Zazwyczaj nagradza się nimi zawodników, którzy wywalczyli miejsce na podium, jednak często (zwłaszcza w przypadku zawodów szkolnych) medale jako formę podziękowania za udział w zawodach otrzymują również pozostali uczestnicy.

Medale sportowe znajdziesz w wielu różnych rozmiarach oraz z różnymi wzorami, a także, co najważniejsze, w kilku kolorach – w tym oczywiście złoty, srebrny i brązowy. Możesz także zdecydować się na zakup medali z grawerem lub z wklejką, która zapewni wysoką jakość wykonania w znacznie niższej cenie. Piękne medale dla sportowców znajdziesz na stronie internetowej Boccale.pl.

Sportowe puchary

Niemal tak samo dużą popularnością co medale, cieszą się puchary sportowe. Są one z pewnością bardziej efektowne, dlatego też nie tylko uhonorują najlepszych zawodników, ale także przyniosą przyjemne wspomnienia na długie lata wszystkim ich posiadaczom. Podobnie jak w przypadku medali, możesz wybierać spośród wielu rozmiarów, wzorów lub kolorów, a także zdecydować się na personalizację pucharu. Doskonałym pomysłem będzie na przykład naniesienie emblematu z konkretną dyscypliną sportową lub logo zawodów czy sponsorów. Możesz również zdecydować się na elegancki grawer.

Statuetki jako nagroda dla sportowców

Często wybieranym trofeum są również różnego rodzaju statuetki. Dają one możliwość znacznie większej personalizacji, ponieważ z powodzeniem możesz wybrać statuetkę w dowolnym kształcie. Dzięki temu będzie ona wspaniałym zwieńczeniem zawodów w danej dyscyplinie. Ponadto, podobnie jak w przypadku innych trofeów, możesz na niej umieść spersonalizowany grawer.

Zdj. główne: TrailRunnersDog/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Telewizyjna ekspansja Ekstraklasy. Nowe umowy na transmisje międzynarodowe już ratyfikowane
Telewizyjna ekspansja Ekstraklasy. Nowe umowy na transmisje międzynarodowe już ratyfikowane
Od tego sezonu mecze PKO BP Ekstraklsy można oglądać już w 17 krajach świata, w tym na terenie Indonezji i Timoru Wschodniego. To efekt nowych kontraktów telewizyjnych podpisanych w ostatnim kwartale roku.
Bongo szklane: elegancki i wyjątkowy dodatek dla miłośników shishy
Bongo szklane: elegancki i wyjątkowy dodatek dla miłośników shishy
Wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada i ciesz się harmonią smaku i estetyki podczas swoich sesji smakowych.
Rehasport przedłużył współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce
Rehasport przedłużył współpracę ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przedłużył umowę z dotychczasowym partnerem - czołową siecią klinik medycyny sportowej Rehasport. Współpraca obu podmiotów będzie kontynuowana do końca 2024 roku.
Ostatnie wpisy