Polecamy

Bukmacherzy mocniej inwestują w polski futbol. Motor Lublin i Widzew Łódź z nowymi sponsorami!

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz mniej jest polskich klubów piłkarskich, które nie mają jeszcze podpisanej jakiejkolwiek umowy sponsoringowej z firmą bukmacherską. Nie chodzi jednak wyłącznie o przedstawicieli PKO BP Ekstraklasy, ale również pozostałe ekipy rywalizujące na szczeblu centralnym. Tylko w tym miesiącu współpracę z legalnymi bukmacherami nawiązały Widzew Łódź (1. liga) oraz Motor Lublin (2. liga), zaś Wisła Płock i Raków Częstochowa przedłużyły dotychczasowe kontrakty sponsorskie.

Noblebet i forBET pomogą w odbudowie piłkarskich marek

Lata świetności Widzewa Łódź oraz Motoru Lublin minęły wraz z początkiem trwającego tysiąclecia, tym niemniej ambicje w obu klubach wciąż są ogromne. Aby przynajmniej częściowo przywrócić blask dwóm zasłużonym piłkarskim firmom, potrzebne będą znaczące transfery, a te z kolei wymagają solidnych nakładów pieniężnych. Właśnie dlatego działacze ze stolicy województwa lubelskiego, jak i łódzkiego stale poszukują nowych źródeł finansowania i póki co czynią to skutecznie.

Od nowego sezonu grającą na poziomie Fortuna 1 Ligi drużynę Widzewa Łódź będzie wspierał Noblebet, a piłkarze Motoru Lublin będą biegać po drugoligowych boiskach w strojach z logotypem forBET. Kooperacja byłego półfinalisty Pucharu Europy Mistrzów Klubowych ze śląskim bukmacherem potrwa przynajmniej do końca czerwca 2022 roku, natomiast klub, którego właścicielem od niedawna jest Zbigniew Jakubas, związał się z firmą forBET aż pięcioletnią umową. Kibice obu zespołów także mogą liczyć z tego tytułu na ciekawe profity w postaci dedykowanych ofert czy akcji promocyjnych w mediach społecznościowych.

„Widzew to wielka marka sportowa nie tylko w Łodzi, ale i w całej Polsce. Nie możemy się doczekać współpracy, ponieważ klub i firma Noblebet mają ze sobą wiele wspólnego, między innymi ciągłą chęć rozwoju i dążenie do coraz lepszych wyników – czy to sportowych, czy biznesowych. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąć wiele, a najbliższy sezon zakończy się w najlepszy możliwy sposób, czyli powrotem Widzewa tam, gdzie jego miejsce – do ekstraklasy” – zadeklarował Marcin Doszczeczko, CEO Noblebet.

„Bardzo się cieszę, że rozpoczynamy współpracę z Motorem Lublin. Zarówno forBET, jak i Motor mają ten sam cel: cały czas się rozwijać i dążyć do realizacji ambitnych celów. Dla forBET jest to umocnienie się na podium wśród największych, polskich firm bukmacherskich, dla Motoru jest to awans do 1. Ligi, a docelowo aż do Ekstraklasy. Jestem przekonany, że rozpoczynająca się współpraca przyniesie wiele dobrego obu stronom. Kibiców Motoru zapewniam, że forBET na start przygotował dla nich specjalną, dedykowaną ofertę, a w czasie sezonu czekać na Was będzie wiele atrakcji” – wyjawił Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.


Raków Częstochowa i Wisła Płock kontynuują dotychczasowe współprace z bukmacherami

Firma forBET od kilkunastu miesięcy wspiera również aktualnego wicemistrza Polski, Raków Częstochowa. Wiadomo już, że taki stan rzeczy utrzyma się co najmniej do zakończenia rozgrywek 2021/22 w PKO BP Ekstraklasie, bowiem w tym tygodniu obie strony poinformowały o prolongowaniu umowy. Logotyp sponsora strategicznego będzie nadal widoczny na oficjalnych strojach meczowych, sprzęcie treningowym oraz reprezentacyjnym, zaś fanów popularnych „Medalików” czekają różne atrakcje podczas dni meczowych.

„Miniony sezon obfitował w liczne sukcesy naszego klubu, które były możliwe między innymi dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi forBET. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dalej grać z nami. Wierzymy, że następny rok przyniesie kolejne wspólne sukcesy” – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa.

Włodarze Wisły Płock zdecydowali się z kolei kontynuować współpracę z firmą LV BET Zakłady Bukmacherskie. Na mocy nowej umowy, podpisanej do końca sezonu 2022/2023, na stadionie imienia Kazimierza Górskiego pojawi się jeszcze więcej elementów identyfikacji wizualnej bukmachera. Dodatkowo utrzymana zostanie wspólna strategia komunikacyjna, która z powodzeniem funkcjonuje już od 2017 roku.

„Bardzo się cieszę, że firma, z którą współpracujemy już od kilku sezonów postanowiła związać się z nami kolejną umową. To udowadnia, że nasza dotychczasowa współpraca przebiegała wzorowo. Cieszymy się, że w tych obecnych, ciężkich czasach, w okresie pandemii COVID-19, LV BET był razem z Wisłą Płock. Postanowiliśmy związać się nową umową na dłużej. Przed nami nowe wyzwania, nowe cele i mam nadzieje, że wspólnie będziemy tworzyć coś fajnego i razem osiągać sukcesy na arenie ogólnopolskiej” – skomentował Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

„LV BET jest sponsorem Wisły Płock od ponad czterech lat i nasza dotychczasowa współpraca przynosiła wiele profitów obu stronom. Przedłużenie umowy o kolejne dwa lata było więc naturalną koleją rzeczy. Naszym marzeniem, niezmiennie, pozostaje, by Wisła odnosiła sukcesy sportowe i mogę zapewnić, że zrobimy wszystko, by jej w tym pomóc. Dla nas szczególnie ważne jest to, że wraz z Wisłą wypracowaliśmy długofalową strategię współpracy, która przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, jak i dla kibiców” – dodał Rafał Wójtowicz, prezes LV BET.

Foto wyróżniające: RKS Raków Częstochowa – materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Głowa pracuje, ciało trenuje – o zaletach trenażera biurowego
Głowa pracuje, ciało trenuje – o zaletach trenażera biurowego
Sprawdź, jak działają biurowery, jakie są zalety ćwiczeń w pracy i w jaki sposób dobrać idealne urządzenie do potrzeb Twojej firmy!
Poradnik na temat bezpiecznego użytkowania modyfikacji i akcesoriów do e-papierosów
Poradnik na temat bezpiecznego użytkowania modyfikacji i akcesoriów do e-papierosów
Przeczytaj, jak bezpiecznie korzystać z modyfikacji i akcesoriów do parowników. Zdobądź wiedzę, które rozwiązania są bezpieczne i jak ich prawidłowo używać.
Zmiany właścicielskie w Lechu Poznań. Piotr Rutkowski z pakietem większościowym
Zmiany właścicielskie w Lechu Poznań. Piotr Rutkowski z pakietem większościowym
Jacek Rutkowski nie jest już właścicielem Lecha Poznań. Prezes zarządu Amica SA przekazał udziały w poznańskim klubie swoim dzieciom. Pakiet większościowy otrzymał jego syn - Piotr, który będzie także pełnił funkcję drugiego prezesa.
Tagi
Ostatnie wpisy