Polecamy

Bukmacherzy mocniej inwestują w polski futbol. Motor Lublin i Widzew Łódź z nowymi sponsorami!

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz mniej jest polskich klubów piłkarskich, które nie mają jeszcze podpisanej jakiejkolwiek umowy sponsoringowej z firmą bukmacherską. Nie chodzi jednak wyłącznie o przedstawicieli PKO BP Ekstraklasy, ale również pozostałe ekipy rywalizujące na szczeblu centralnym. Tylko w tym miesiącu współpracę z legalnymi bukmacherami nawiązały Widzew Łódź (1. liga) oraz Motor Lublin (2. liga), zaś Wisła Płock i Raków Częstochowa przedłużyły dotychczasowe kontrakty sponsorskie.

Noblebet i forBET pomogą w odbudowie piłkarskich marek

Lata świetności Widzewa Łódź oraz Motoru Lublin minęły wraz z początkiem trwającego tysiąclecia, tym niemniej ambicje w obu klubach wciąż są ogromne. Aby przynajmniej częściowo przywrócić blask dwóm zasłużonym piłkarskim firmom, potrzebne będą znaczące transfery, a te z kolei wymagają solidnych nakładów pieniężnych. Właśnie dlatego działacze ze stolicy województwa lubelskiego, jak i łódzkiego stale poszukują nowych źródeł finansowania i póki co czynią to skutecznie.

Od nowego sezonu grającą na poziomie Fortuna 1 Ligi drużynę Widzewa Łódź będzie wspierał Noblebet, a piłkarze Motoru Lublin będą biegać po drugoligowych boiskach w strojach z logotypem forBET. Kooperacja byłego półfinalisty Pucharu Europy Mistrzów Klubowych ze śląskim bukmacherem potrwa przynajmniej do końca czerwca 2022 roku, natomiast klub, którego właścicielem od niedawna jest Zbigniew Jakubas, związał się z firmą forBET aż pięcioletnią umową. Kibice obu zespołów także mogą liczyć z tego tytułu na ciekawe profity w postaci dedykowanych ofert czy akcji promocyjnych w mediach społecznościowych.

„Widzew to wielka marka sportowa nie tylko w Łodzi, ale i w całej Polsce. Nie możemy się doczekać współpracy, ponieważ klub i firma Noblebet mają ze sobą wiele wspólnego, między innymi ciągłą chęć rozwoju i dążenie do coraz lepszych wyników – czy to sportowych, czy biznesowych. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąć wiele, a najbliższy sezon zakończy się w najlepszy możliwy sposób, czyli powrotem Widzewa tam, gdzie jego miejsce – do ekstraklasy” – zadeklarował Marcin Doszczeczko, CEO Noblebet.

„Bardzo się cieszę, że rozpoczynamy współpracę z Motorem Lublin. Zarówno forBET, jak i Motor mają ten sam cel: cały czas się rozwijać i dążyć do realizacji ambitnych celów. Dla forBET jest to umocnienie się na podium wśród największych, polskich firm bukmacherskich, dla Motoru jest to awans do 1. Ligi, a docelowo aż do Ekstraklasy. Jestem przekonany, że rozpoczynająca się współpraca przyniesie wiele dobrego obu stronom. Kibiców Motoru zapewniam, że forBET na start przygotował dla nich specjalną, dedykowaną ofertę, a w czasie sezonu czekać na Was będzie wiele atrakcji” – wyjawił Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.


Raków Częstochowa i Wisła Płock kontynuują dotychczasowe współprace z bukmacherami

Firma forBET od kilkunastu miesięcy wspiera również aktualnego wicemistrza Polski, Raków Częstochowa. Wiadomo już, że taki stan rzeczy utrzyma się co najmniej do zakończenia rozgrywek 2021/22 w PKO BP Ekstraklasie, bowiem w tym tygodniu obie strony poinformowały o prolongowaniu umowy. Logotyp sponsora strategicznego będzie nadal widoczny na oficjalnych strojach meczowych, sprzęcie treningowym oraz reprezentacyjnym, zaś fanów popularnych „Medalików” czekają różne atrakcje podczas dni meczowych.

„Miniony sezon obfitował w liczne sukcesy naszego klubu, które były możliwe między innymi dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi forBET. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dalej grać z nami. Wierzymy, że następny rok przyniesie kolejne wspólne sukcesy” – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa.

Włodarze Wisły Płock zdecydowali się z kolei kontynuować współpracę z firmą LV BET Zakłady Bukmacherskie. Na mocy nowej umowy, podpisanej do końca sezonu 2022/2023, na stadionie imienia Kazimierza Górskiego pojawi się jeszcze więcej elementów identyfikacji wizualnej bukmachera. Dodatkowo utrzymana zostanie wspólna strategia komunikacyjna, która z powodzeniem funkcjonuje już od 2017 roku.

„Bardzo się cieszę, że firma, z którą współpracujemy już od kilku sezonów postanowiła związać się z nami kolejną umową. To udowadnia, że nasza dotychczasowa współpraca przebiegała wzorowo. Cieszymy się, że w tych obecnych, ciężkich czasach, w okresie pandemii COVID-19, LV BET był razem z Wisłą Płock. Postanowiliśmy związać się nową umową na dłużej. Przed nami nowe wyzwania, nowe cele i mam nadzieje, że wspólnie będziemy tworzyć coś fajnego i razem osiągać sukcesy na arenie ogólnopolskiej” – skomentował Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

„LV BET jest sponsorem Wisły Płock od ponad czterech lat i nasza dotychczasowa współpraca przynosiła wiele profitów obu stronom. Przedłużenie umowy o kolejne dwa lata było więc naturalną koleją rzeczy. Naszym marzeniem, niezmiennie, pozostaje, by Wisła odnosiła sukcesy sportowe i mogę zapewnić, że zrobimy wszystko, by jej w tym pomóc. Dla nas szczególnie ważne jest to, że wraz z Wisłą wypracowaliśmy długofalową strategię współpracy, która przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, jak i dla kibiców” – dodał Rafał Wójtowicz, prezes LV BET.

Foto wyróżniające: RKS Raków Częstochowa – materiały prasowe

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie szukać informacji o lekarzach sportowych?
Gdzie szukać informacji o lekarzach sportowych?
Dostęp do profesjonalnej opieki zdrowotnej jest kluczowy dla każdego sportowca, zarówno amatora, jak i zawodowca.
Ile trzeba zapłacić za reklamę na koszulkach największych klubów Premier League?
Ile trzeba zapłacić za reklamę na koszulkach największych klubów Premier League?
Umieszczenie logotypu marki na koszulkach najbardziej rozpoznawalnych angielskich klubów kosztuje od kilku do kilkudziesięciu milionów funtów. Rekordzistą jest Manchester United.
Co spakować na survival?
Co spakować na survival?
Survival to coraz bardziej popularne hobby, które adepci tej sztuki podejmują przede wszystkim latem. Zobacz, co spakować na swoją pierwszą w życiu sesję przetrwania w dziczy.
Tagi
Ostatnie wpisy