Polecamy

Dodatki i akcesoria, które zwiększą efektywność pracy w domu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Praca zdalna, chociaż ma wiele plusów, również potrafi dawać się we znaki. Godziny spędzone przy komputerze kończą się bólem pleców, obowiązki trudno oddzielić od codziennego życia, a efektywność znacząco się obniża. Polecamy gadżety, które sprawią, że Twój home office stanie się biurem z prawdziwego zdarzenia.

Przenośny klimatyzator

Tęsknisz za pracą w biurze? A może po prostu brakuje Ci klimatyzacji? Skoncentrowanie się na obowiązkach w upalny dzień potrafi stanowić nie lada problem. Nie potrzeba jednak wiele, aby poradzić sobie z tą niedogodnością. Może nie słyszałeś o nich wcześniej, ale niesamowitym udogodnieniem w każdym domowym biurze są małe, przenośne klimatyzatory! Wystarczy laptop, notebook lub tablet, kabel USB i już możesz cieszyć się chłodnym, nawilżonym powietrzem. To drobiazg, który naprawdę potrafi zrobić różnicę.

Klawiatura numeryczna

Wydawałoby się, że to zupełnie zbędny gadżet, jednak klawiatura numeryczna naprawdę potrafi ułatwić pracę przy komputerze. Niezależnie, czy nie zwróciłeś uwagi na układ klawiatury przy zakupie laptopa, czy szczególnie dbasz o bezpieczeństwo transakcji internetowych – to akcesorium będzie świetnym dodatkiem do Twojego domowego biura. 

Znacznie ułatwi wpisywanie długich ciągów cyfr, przez co zauważalnie poprawi Twoją efektywność. Nie musisz wcale kupować nowego laptopa do swojego home office, wystarczy Ci klawiatura numeryczna, a szybko dostrzeżesz różnicę w komforcie Twojej pracy.

Bezprzewodowe słuchawki

Oczywiście, przede wszystkim przydadzą się na wszystkie wideokonferencje i inne ważne spotkania służbowe odbywające się przez internet. Warto jednak wspomnieć o innych zaletach wynikających z posiadania dobrych, bezprzewodowych słuchawek w swoim domowym biurze.

W końcu, ile razy w pracy przeszkodził Ci remont w mieszkaniu sąsiada, hałas samochodów za oknem lub dzieci bawiące się w drugim pokoju? Inwestując w dobrej jakości słuchawki, gwarantujesz sobie pełną koncentrację na obowiązkach – reszta świata mogłaby w tym czasie wcale nie istnieć.

Warto też zainwestować w poduszkę sensomotoryczną, która jest prawdziwym ukojeniem dla stawów.

HUB

Pod tym tajemniczym skrótem kryje się przydatne urządzenie, które uratowało już wielu pracowników home office. O co właściwie chodzi? To proste. HUB pozwala na podłączenie większej ilości urządzeń do jednego komputera. Sprawdzi się dla każdego, komu wiecznie brakuje wolnego portu USB w laptopie. Ostatecznie rozwiązuje dylemat, czy bardziej zależy Ci na myszce, słuchawkach czy chłodzącej podstawce pod komputer. Dzięki temu w prosty sposób i bez większych nakładów finansowych zwiększysz komfort swojej pracy w domu.

Zdjęcie główne: Yasmina H/unsplash.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Branża fitness po pandemii – jak wygląda ich sytuacja?
Branża fitness po pandemii – jak wygląda ich sytuacja?
Czy branża fitness odbuduje się po pandemii? Przesłanki są niepokojące!
Jak różne rodzaje korekcji wzroku pomagają w walce z powszechnymi wadami oczu?
Jak różne rodzaje korekcji wzroku pomagają w walce z powszechnymi wadami oczu?
Przekrocz granice widzenia dzięki poprawie wady wzroku. Dowiedz się, jak różne metody korekcyjne mogą oddziaływać na typowe problemy oczu i zdecydowanie poprawić Twoją jakość życia.
Salesforce nowym partnerem technologicznym Legii Warszawa
Salesforce nowym partnerem technologicznym Legii Warszawa
Firma Salesforce została w tym miesiącu „Oficjalnym Partnerem Technologii Cyfrowych Legii Warszawa". „Nasza współpraca otworzy przed nami nowe możliwości i korzyści w budowaniu relacji z kibicami-konsumentami czy partnerami biznesowymi” - twierdzi Paweł Kokosza, Dyrektor Komercyjny Legii.
Ostatnie wpisy